2726

روزاول ب شوهرم گفتم تنهاچیزی ک ازت جدام میکنه یکی خیانته یکی اینه دستت روم بلندشه حتی ب, شوخی خندید گف چیکارمیکنی گفتم مثل دستمال کاغذی میندازمت کنار... حساب کاردستش اومده تواین دوسال یبار ن خطارفته ن انگشتش بهم خورده توبدترین دعواها

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ام داشته باشی مثل دستمال کاغذی میندازیش کنار؟

اره چون انقد بدبخت وبی کس نشدم ک بزارم ی مرد دس روم بلند کنه.... درسته بچمه جونمه ولی اون بچه ام فردا میشه مثل پدرش وقتی رفتارای باباشو ببینه... هرچن حق طلاق و بچه بامنه

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
خب همینه فاصله فاصله میاره عزیزم بخاطر دخترات محبت کن این مثل یه گردونست تو بدی اون بد تو بدتر ...

آره میدونم دست خودم نیست سردم چکار کنمهم تو محبت هم تو ... خیلی سردم

اره چون انقد بدبخت وبی کس نشدم ک بزارم ی مرد دس روم بلند کنه.... درسته بچمه جونمه ولی اون بچه ام فرد ...

مامان شدی؟منم همین فکرو میکردم

مثل شمام بهش میگم

زور مالی و خانوادگیمم کم نیست

اما عارفه مادریم بهش غلبه میکنه

الهی برای هیچکدوممون اصلا پیش نیاد

آره

یه چند تا کانال هست بنطرم میتونه کمکت کنه سیاست های زنونه یادت مثلا اینکه با شوهر مهربون باشیم . اگه خاسته ای داریم چجور باهاش حرف بزنیم راضی بشهو کلی چیز دیگه بنظرم عضو شو بخونشون کمکت میکنه. اسمشون ایده و حرفهای زنانگی، تجربه های خوب همسران موفق 

مامان شدی؟منم همین فکرو میکردم مثل شمام بهش میگم زور مالی و خانوادگیمم کم نیست اما عارفه مادریم ب ...

ن نشدم... نمیدونم شاید همینطوره ک تومیگی عزیزم... خداروشکر شوهرم فرشتس

2706