2726
عنوان

دوره مربی گری درجه ۳💪

5251 بازدید | 13 پست

خانوما کسی ازمون مربی گری درجه ۳ برای بدنسازی شرکت کرده؟اطلاعاتی دارین که بهم بدین؟؟؟شرایطش چیه؟چقدر مهارت لازمه

کلاساش شامل چیا میشه

🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل شما علاقمندم شرکت کنم . هزینشو نمیدونی چقدر؟

هزینش پارسال حدود ۸۰۰تومن میشد الان و نمیدونم

تو سایت میگردم اطلاعات خاصی نمیگیرم هیئت بدنسازی هم تلفن جواب نمیدن،نمیدونم ازمونش چند وقت یبار برگزار میشه یا تئوری هستش فقط یا عملی هم دار

🧿
2728

دوره ى عمومى كلاس هارو بايد بريد قبل خود كلاساىمربيگرى

شرط سنى بالاى ٢٠سال

گواهى عدم اعتياد و سوء پيشينه

يه سرى كاغذ بازى و مدارك و عكس اينا براشون ببرين ديگه اينا عزيزم

مربى هستم سوالى داشتين^_^

فيتامين

دوره ى عمومى كلاس هارو بايد بريد قبل خود كلاساىمربيگرى شرط سنى بالاى ٢٠سال گواهى عدم اعتياد و سوء ...

ممنون عزیز دل از وقتی که میزاری🙏

عزیزم میشه برام با جزئیات توضیح بدی هرچند که زحمته براتون❤️

دوره عمومی منظورتون همون ازمون‌ مربیگری درجه ۳هستش؟

ازمون چند وقت یبار برگزار میشه و شامل چی ها میشه؟میدونم که یسری کلاس تئوری هستش ولی عملیش چیه؟امادگی جسمانی که میگن شامل چه مواردیه و از کجا باید اقدام کنم برای این دوره عمومی؟من بدنسازی علاقه دارم

🧿

خواهش ميكنم عزيزم

ببين شما چون رشتت تربيت بدنى نيس بايد اول يه سرى كلاس تئورى عمومى مربوط به رشته تربيت بدنى برگزار ميكنن اونارو شركت كنى..بعدم سمينار هست ك ٣تا سميناره اونارو ميريد..بعدشم كلاس تئورى دارين براى طراحى تمرين و برنامه نويسى تغذيه و مكمل و...با كلاساى عمليتون ك حركات و اينجور چيزا رو آموزش ميدن.بعدم امتحانارو ميدين..اول بايد عمومى هارو قبول بشين..امتحان عمليتونم اينجوريه ك حركتارو ازتون ميپرسن و چيزايى ك ياد دادن..اگه واقعا علاقه و استعداد دارين شركت كنين..آمادگى جسماني هم ك پرسيدين يكى از دروس هست ك بهتون آموزش ميدن چيز سختى نيس..زمان دقيق فك نكنم داشته باشه.ديگه بستگى داره تعداد ب حد نصاب برسه و برنامه هاى استادا هماهنگ شه و... كلاس برگزار ميشه..

موفق باشى عزيزم^_^

فيتامين

خواهش ميكنم عزيزم ببين شما چون رشتت تربيت بدنى نيس بايد اول يه سرى كلاس تئورى عمومى مربوط به رشته ت ...

خیلی خیلی لطف کردین عزیزم،🙏🙏اطلاعات خوبی بهم دادین

شما هم موفق باشین❤️❤️❤️

🧿

سلام خوبی. والا من مدرک پداکوژی یا همون مربیگری رو تو آموزشگاه مهستان گرفتم. خیلی خوب آموزش دیدم  و آزمون دادم و گواهینامشو گرفتم . البته کاربامواد و کوتاهی وپاکسازی و تاتو رو هم تو آموزشگاه مهستان دوره دیدم .خداییش آموزشهاشون عالیه و قیمتشون هم مناسبه.من که خیلی راضیم. شماره آموزشگاه اینه 02188075682