2726
عنوان

کیا دلشون بچه دوم میخواد

739 بازدید | 23 پست

پسرم 4 سالشه و خودم کارمندم دلم بچه دوم میخواد اما عقلم میگه نه 

تو این گرونی و این شرایط سخت کاری با همسری که شغلش آزاده و رو هواست ....

کاش مثل خارج پرستار میدادن ههههه

خدایا مرا آن ده که آن به   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دلم می خواست آوردم الان داره نگام میکنه دستش هم کرده دهنش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

منم پسرم سه سالشه  گاهی دلم‌ میخواد گاهیم نه

منم‌کارمندم واقعا توان ۹ ماه بارداری و زایمان و افسردگی و دخالت اطرافیان و و شب بیداری و....رو ندارم

ولی خوب در کنارش لذت یه موجود زیبا و جدید هم کم نیست

موندم چه کنم

البته همسرم ۹۹ درصد مخالفه!

منم دخترم ۲ سالشه ولی دلم‌میخاد دوسال دیگه اقدام کنم برا دومی ولی از خرجش و گرونیا میترسم جریت ندارم از طرفی میگم برم رژیم پسر بگیرم یه وقت خد پسرم بهم نده یه دختر دارم دلم میخاد دخترم داداش داسته باس بهش تکه کنه ینی میشه

چی‌بگم والا😑

منم یک دختر۵ ساله دارم خیلی دختر عاقل و ارومی بود وهست،همسرم اصرار داره بیاریم

ولی من اصلا دلم نمیخواد البته قبلا تا ۳تامیخواستم😏

ولی فک میکنم باید شرایط روحیه بچه دوم دوباره برام فراهم بشه،فقط اوردنش مهم نیس

من الان سه تا دارم دوتا دختریه پسر دوست دارم یه پسر دیگه هم داشته باشم

ببخشید منم بچه خیلی دوست دارم ولی از زایمان وحشت دارم چطوری می تونین این قدر راحت بچه دار بشین😭😭من انقدر عاشق بچه هستم که دلم بچه میخواد عروسیم نزدیک هست ولی دل و جرات ندارم میگم بزار حداقل بعد عروسی ۲ یا ۳ سال بگذره بچه دار بشیم بعضی وقتا هم اونقدر عاشق بچه هستم که میگم یک سال بعدش بچه میارم ولی بخاطر ترس پشیمون میشم میگن نه زوده☹😓😓

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ببخشید منم بچه خیلی دوست دارم ولی از زایمان وحشت دارم چطوری می تونین این قدر راحت بچه دار بشین😭😭من ...

ا ونم یک روزه منم میترسم ولی چه میشه کرد نمیشه که ازعلایق دست کشید 

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
ا ونم یک روزه منم میترسم ولی چه میشه کرد نمیشه که ازعلایق دست کشید 

خوب شما که ۳ تا داری دیگه چطوری بهش فکر میکنی منی که هنوز بچه ندارم بعضی وقتا بخاطرش از بچه دار شدن پشیمون میشم شما که چطوری به چهارمی فکر میکنین😭

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706