2726
عنوان

ست کردن لباس با مادر شوهر😐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 64 پست

من خودم‌رو نمیکنم شوهرم میره باجزییات میگه بعد مامانشم میبره براش میخره یه وقت ناراحت نشه عروسش لباس جدید داره و اون جا مونده  اول حرص میخوردم الان میخندم😂😂

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی هنوز میشه خواهرشوهرو درک کرد ک ست بپوشه ولی مادرشوهر نه.مادرشوهر من ک جوراب کالج میپوشه جدیدا

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
2728

یه سری شوهرم به من پول دادا که با ننش بریم برای عید پارچه بخریم بدیم خیاط بدوزه 

100 تومن بود (البته 6 سال پیش) 

من یه حریر سبز پسندیدم و مادرشوهرم هم گیر داد که از همون بگیره ...تا همه بگن عروس مادرشوهر مثل هم پوشیدند

منو میگی داشتم منفجر میشدم 

یه خانمه اونجا بود به مادرشوهرم گفت پارچه سنگین بگیر و..پارچه اون شد 75 ..پول نموند برای حریر من 

منم یه نخی گرفتم 20 تومن 

حالا تو برگشت به خونه صدبار گفت مال تو چقدر شدهههههههههههه یعنی بقیه پولو بده من 

بعدها دیگه مثل اون حریر گیرم نیومد عقده اش به دلم موند 

😁من همش حرص خوردم

واقعا ارزش نداره حرص بخوری بخند

فک کن من شلوار لی پوشیده بودم برگشت بهم گفت چطور میتونی بپوشی من نمیتونم😂😂خودشو داشت با جوونا مقایسه میکرد

دوسش دارم😂😂

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗

وای منم مانتوی عیدمو صورتی روشن گرفتم بعد حی میگف مانتوت خوبه ها من گفتم مرسی نظر لطفتونه بعد رفته رنگ زیتونیشو عینه مانتوی من گرفته نگو میخاسته من بگم اره شمام برو بخر واقعا که من دیگه نمیپوشمش یعنی بدم میاد یکی سن بالا مثله من بپوشه اون لباس از چشمم میافته

باز برای شما مادرشوهرته من ی دوس پسر داشتم مامانش شدیدا حسودی منو میکرد!!! لباس و لاغری و عمل زیبایی و کاشت ناخون هرچییییی که فکرشوووو کنید

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
واااااای بخدا الان انقدر ازش عصبانیم ک دوست دارم ی زنگ بزنم بهش هرچی دلم میخواد بگم و خودمو خالی کنم ...

یاخدا😓

ارامشتو حفظ کن عزیز🙄😀کلا حرص آدم رو درمیارن

.....
2706