2703
2553
عنوان

روغن آرگان برای پوست

151 بازدید | 10 پست

خانوما کسی از این روغن استفاده کرده؟؟؟آخه من خیلی شنیدم که پوستو مثل آیینه صافو شفاف میکنه هم چروکارو از بین میبره کسی میدونه از کجا باید خرید یه پیرزنه رو دیدم پوست چروکیدش واقعا شفاف و بدون چروکو لک شده بود ازش پرسیدم چیکار کردی گفت آرگان استفاده کردم راست گفته به نظرتون منم از اونا میخام اگه کسی استفاده کرده بگه

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗

مادر شوهرمن واسه پوست و موهاش استفاده میکنه صورتش یکم لک داشت سنش کمتر از ۵۰ ساله ولی اونسری دیدم گفت ارگان میزنم اصلا لک و..نداشت قراره واسه منم بگیره ...مارک اوکیا

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم ۲ساله استفاده میکنم خوبه نه تا حدی که گفتی !

خوب شاید اصلش نبوده من روم نشد ازش بپرسم از کجا خریده اما من قبلا ایشون رو دیده بودم پوستش داغون بود اما چیزی که چند روز پیش دیدم خیلی فرق کرده بود

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
2720
متدر شوهرمن واسه پوست و موهاش استفاده میکنه صورتش یکم لک داشت سنش کمتر از ۵۰ ساله ولی اونسری دیدم گف ...

از کجا باید خرید

2714
خوب شاید اصلش نبوده من روم نشد ازش بپرسم از کجا خریده اما من قبلا ایشون رو دیده بودم پوستش داغون بود ...

اصل روغن آرگانه عزیزم .هنوز اولی که اومده بود من شروع کردم خریدم .الان اصلشو پیدا نمیکنی ..بعدم تغذیه هم مهمه