2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واسه بچه هیچ مشکلی پیش نمیاد‌

من تا اخر ماه هفت هم تهوع داشتم هم بالا می اوردم.روزی یکبار یا بیشتر بالا می اوردم‌.حس میکردم بچه هم داره بالا میاد.ماه هشت و نه باز حالت تهوع داشتم.ولی بالا اوردنم هفته ای دو بار شده بود.خیلی سخته می فهممت

بله یه مدت خوب شدم الان بازم شروع شده

قرص دمیترون یا دیمن هیدرینات بخور منم تا ماه 5اینجوری بودم شدید ولی با قرص کنترل شد روزی3تا قرص می‌خوردم البته بامشورت دکتر ...بعدشم سونوبری وزن  بچه اگه کم باشه به شما ویتامین میدن

قرص دمیترون یا دیمن هیدرینات بخور منم تا ماه 5اینجوری بودم شدید ولی با قرص کنترل شد روزی3تا قرص می‌خ ...

خدا کنه بچه مشکلی نداشته باشع من اخرین سونو انومالی بود دیگه نرفتم الان هفته ۲۷ م فعلا نمیدونم کی برم

اخه شما میخوردین ولی من نه

دو ماه وقت داری.هر چی دستت میادو بخور.ببین از چی خوشت میاد.به وزنم نیستا.می بینی کسی که ۱۰ کیلو چاق شده بچه اش ۴ کیلو بدنیا میاد‌.بچه رشدشو میکنه .داره از بدنت تغذیه میکنه.کلسیم و مولتی ویتامین حتما بخور

دو ماه وقت داری.هر چی دستت میادو بخور.ببین از چی خوشت میاد.به وزنم نیستا.می بینی کسی که ۱۰ کیلو چاق ...

نه غذا میخورم ولی بعدش بالا میارم میگم نکنه بچه مشکلی داشته باشه کم وزن بتشه اخه تا الان ۱ کیلو اضافه کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم

نه غذا میخورم ولی بعدش بالا میارم میگم نکنه بچه مشکلی داشته باشه کم وزن بتشه اخه تا الان ۱ کیلو اضاف ...

منم بعد خوردن بالا می اوردم.یه ربع بعد باز میخوردم.تو هم بخور خسته نشو.مکمل هست واسه خانومهای باردار اونو حتما بگیر بخور.اسمش لیدی میله

2706