2737
2734

فروشگاهی که‌رنگ آماده کنه میشناسم ۲۰۰۰ تو سیدرضی ولی سالن نه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واااای عین مطب دکترا شلووووغ بود جا نشدم برم تو.رنگ سخته من میرم سالن پرنسس ویتامینه هم میریزه داخل ...

اره شلوغه اونم میریزه ولی واقعا رنگهاش همونی میشه که میخوایی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738

انجام کلیه خدمات رنگ مو با مواد عالی

کیفیت اتفاقی نیست

انواع رنگهای ترکیبی و رنگساژ  ۳۰ تا ۹۰ تومان

انواع لایت ها  ۱۳۰ تا ۲۵۰ تومان

آمبره ، سامبره  ۱۵۰ تا ۲۵۰ تومان

دکلره بدون آسیب   ۱۰۰ تا ۲۵۰ تومان

مش فویلی تکه ای   ۸ و ۱۰ تومان

مش کلاهی ۷۰ تا ۱۵۰ تومان

در خدمت شما عزیزان هستم ۰۹۳۹۷۲۸۴۱۱۴