2733
2734

الان دارم میرم آرایشگاه برای عروسی خواهرم آرایشگر گفت مدل بیاری درست میکنم ولی چند نفر میگن بزار خودش اونی که کار کرده ومیدونه رو درست کنه مدل ممکنه نتونه در بیاره

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است

اره بزار خودش درست کنه

ممکنه اون مدلی ک میبری اصلا ب فرم صورت تو نیاد

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااای آره دقیقا این سوال منم هست واسه عروسیم میگم خب آدم خودش بهتر میدونه چه مدلی دوست داره و بیشتر بهش میاد از ی طرفم میگم شاید مدل نبری بهتره اصلا همینجوری موندم😐😐

2738

معمولا وقتی بزاری به سلیقه خودشون بهتر انجام میدن ، اگر عکس ببری هر خرابکاری رو میندازن به عهده مدلت و اینکه من میخواستم کار دیگه کنم ولی خودت اینطوری خواستی
باید از آلبوم کارهای خودشون نگاه کنی و همه مواردی که برات جالبن رو بهشون بگی و بزاری یه کار ترکیبی خوب برات دربیاره

خیلی میترسم خراب کنه 

منم خیلی!!مخصوصا آرایشو انقد که پیش خودم فک کردم پول آرایشم بذارم رو شینیون یه شین حسابی کنم و آرایشو خودم کنم ... جای گرونی ام میرما ولی میترسم آرایش غلیظ نیاد بهم حالا ببینم چی میشه. شینیون چه مدلی انتخاب کردی؟

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️