2726

پسرمنم اینجوریه توی دستم اشیارونگه میدارم باهاش که بازی میکنه وحواسش پرت میشه غذارومیدم واینکه پسرمن تو۶ماهگی بخاطردندون اشتهانداشت حتی وقتی سرگرمش میکردم هم نمیخوردزمان میبره

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وزنش 8کیلو و100گرم وزن تولدشم 3600بود

عزیزم طبیعیه ..

تو نینی سایت خوندم که میگفتن بچه رو بزارید تو کریر خیلی دوست دارن اونجا بهشون غذا بدید

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
پسرمنم اینجوریه توی دستم اشیارونگه میدارم باهاش که بازی میکنه وحواسش پرت میشه غذارومیدم واینکه پسرمن ...

منکه خیلی تلاش میکنم و با اسباب بازی سر گرمش میکنم ولی تا قاشق و میزارم ذهنش روش و بر میگردونه😦😧

منکه خیلی تلاش میکنم و با اسباب بازی سر گرمش میکنم ولی تا قاشق و میزارم ذهنش روش و بر میگردونه😦😧

بادستت امتحان کن بعدکه به غذاعادت کردباقاشق بده من از۴ماهگی پسرم باقاشق کمکی دادم شکرخداعادت کردفقط همون ۶ماهگی اینابخاطردندون هیچی نمیخورد

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

آهنگ بزار هیچ اسباب بازی و .. هم نزار کنارش که حواسش به اونا پرت بشه بهش غذا بده 

با زبون بچگانه باهاش صحبت کن بگو بخور و اینا میخوره 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم دختر من سه ماهشه ۷ کیلوعه  بهداشت گفت زیاده میترسم چاق بشه  چکار کنم بنظرتون؟

ماشالله خدا حفطش کنه برات

نمیدونم والا دکترچی میگه؟بردیش دکتر؟وزن تولدش چن بود؟

غذاشو عوض کردم حریره و فرنی بیسکوییت مادر سرلاک ولی خب نمیخوره

اگه کم شیرین درست میکنی یکم شیرینیشو زیاد کن

اگه بازم نخورد مدارا کن از یه قاشق شروع کن

دختر اول منم غذا خوردنش خیلی داستان داشت یادمه حریره رو انقدر رقیق میکردم که تو قطره چکون بره... بعد با قطره چکون میریختم ته دهنش قورت میداد اونم با سختی!

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...
عزیزم دختر من سه ماهشه ۷ کیلوعه  بهداشت گفت زیاده میترسم چاق بشه  چکار کنم بنظرتون؟

دختر من ۶ ماهش ۷کیلو بود 

برا ۳ ماه زیاده ولی نمیشه ک بهش چیزی ندی 

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧
2706