2737
2734
عنوان

عمل لاپاراسکوپی

580 بازدید | 11 پست

سلام خانوما کسی هست عمل لاپاراسکوپی انجام داده باشه ؟ بعدش باردار شدین ؟ 

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.

من ۱۲ روزه که عمل کردم . مشکلتون چی هست گلم ؟

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاپاروسکوپی یه شیوه عمل هست

منظور مشا لاپاروسکوپی کجاست؟

من آپاندیسیت لاپاروسکوپی کردم بعدش بارادر شدم

خواهر همسرم سنگ سینه صفرا لاپاروسکوپی کردن بعدش بارداری شدن و زایمان هم کردن

😁
2731
لاپاروسکوپی یه شیوه عمل هست منظور مشا لاپاروسکوپی کجاست؟ من آپاندیسیت لاپاروسکوپی کردم بعدش بارادر ...

نه گلم منظورم لاپاراسکوپی رحم و تخمدان هست برای نازایی 

من دوسال مشکل از شوهرم بود ، واریکسل عمل کرد ولی خوب نشد . دیگه گفتیم بریم یزد مرکز ناباروری . رفتیم پیش افلاطونیان بیمارستان مادر . شوهرم اونجا آز داد سالم سالم بود😑. دکتر گفت خودمم رحم و تخمدانم سالمه و باید لاپاراسکوپی بشم تا ببینه لوله هام بازه یا نه . که با عمل فهمیدم لوله هام گرفتگی داشته . برام بازش کرد و گفت تا۳ ماه باید باردار بشی ، اگه تا ۳ ماه نشد بیا ای وی اف .الان روز و شب دعا میکنم تو این ۳ ماه نتیجه بگیرم 

من دوسال مشکل از شوهرم بود ، واریکسل عمل کرد ولی خوب نشد . دیگه گفتیم بریم یزد مرکز ناباروری . رفتیم ...

انشاالله که نتیجه میگیری.لوله چپ من به روده ام چسبیده بود و باعث شد خارج از رحم باردار بشم انشاالله که به زودی همه نتیجه مثبت بگیرن

2738
انشاالله که نتیجه میگیری.لوله چپ من به روده ام چسبیده بود و باعث شد خارج از رحم باردار بشم انشاالله ...

انشالله . شما که یه بار باردار شدی حتما بعد از عمل دوباره باردار میشی گلم انشالله که خیلی زود نتیجه بگیری

انشالله . شما که یه بار باردار شدی حتما بعد از عمل دوباره باردار میشی گلم انشالله که خیلی زود نتیجه ...

امیدوارم.توکلم به خداست.از امشب میخوام تا روز اول محرم چله زیارت عاشورا بگیرم...

سلام خانوما من الان بیشتر از یکماهه عمل لاپاروسکوپی کردم ولی هنوز یبوست شدید دارم انجیر و سبزبجاتم میخورم ولی رفع نمیشه کسی بوده مثل من باشه من اصلا قبل عمل سابقه یبوست نداشتم اگه کسی مثل من بوده لطفا تو واتساپ به من پیام بده09224782328