2737
2734
عنوان

فقط زنده اید یا زندگی هم میکنید؟

284 بازدید | 21 پست

خیلی از ماها فقط زنده ایم نه آرامشی داریم و نه لذتی از زندگی میبریم  

در عوض

خیلی از ماها از تمام لحظات زندگیمون لذت میبریم ب معنی واقعی کلمه داریم زندگی میکنیم  

شما کدومید؟

تعداد رای : 30
نظرسنجی
من فقط زنده ام
17
56%
من تمام و کمال زندگی میکنم
13
43%
توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟

هروقت ب خدا نزدیک میشم زندگیم بامعنی تر میشه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی زنده ام و گاهی زندکی میکنم

دیروز تمام و کمال زندگی کردم و لذت بردم

ولی امروز.......

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  
2728

فقط زنده ام .چند روزیه فهمیدم افسردگی گرفتم واقعا .

هم تست زدم .

هم علائمشو ب طور جدی تو نت خوندم .

وای ک همیشه با خودم میگفتم دارم افسرده میشم

یا میگفتم اخر افسرده میشم

نگو افسرده بودم و خودم نمیدونستم.

اخخ واسه چی توواین دنیاییم .هب بخوابیم پاسیم بخوابیم پاشیم ک چی ک ی روز دیگه پانشیم؟؟😭😭😭😭😭

منم هروقت تصمیم میگیرم ادم خوبی باشم حس خوبی به زندکی دارم ولی هروقت از کارهای بد دیکران حرص میخورم و دوست دارم تلافی کنم زندکی سخت میشه ماه رمضانها دلم خوشه نمازهای مستحبی میخونم خوشم ولی خیلی وقتها بخاطر چیزهای بی ارزش بخاطر ۲ تا حرف چرت دیکران حرص میخورم و اعصابم داغون میشه روزمو خراب میکنم من همیشه میگم خود ادمها میتونن زندگیشونو شاد کنن یا غمگین بستکی به خودمون داره وگرنه همه مشکل داریم

نمیدونم چرا ولی اصلا حس زندگی ندارم. همش فکر میکنم که دارم خواب میبینم... البته یه خواب بد و ناخوشایند. فکر میکنم همه این کارها رفت و آمدها آدم ها و این همه کارهای روزانه همش خوابه و دارم خواب میبینم

بهشت اونجاس که میری خونه و پدر رو میبینی که داره تلویزیون میبینه، همون موقع از آشپزخونه صدای مادر رو میشنوی که صدات میزنه چایی تازه دمه... این بهشت منه... فقط همین میتونه بهشت باشه
2738
من مثل ادم اهنی فقط کار میکنم هیچ لذتی هم از زندگی نمیبرم.کدوم لذت

ایران کلا همه همینن  

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
شما هم ایران هستی

متاسفانه

شرايط سخت شده براي همه 

هر كس به نوع خودش 

قطعا ارامش و لذتي كه قبلا داشتيم را نداريم و فشار زندگي و اقتصاد را كاملا حس ميكنيم هر كي زندگيش يه جور به مشكل خورده

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706