2726
عنوان

اگ آرایشگر هست بی زحمت نیاد ی دیقه...

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 19 پست
قدمت رو چشم در تاپیکمون رو همه بازه😘😘😘

فدامدا😘😍

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=726421&slug=آلبالو-و-پاسخ-به-پرسش-های-آرا ...

ممنون عشم😙😙😙😙

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=] رو مش میخوام رنگ فانتزی بذارم. استخونیه... کلا هیچی از رنگ فانتزی نمیدونم چجوری باید بذارم. چون بی ر ... [/QUOTE]

اولا حتما باید موهاتو دکوپاژ کنی تا رنگ پایه از بین بره تا اون رنگی که میخوای دربیاد،بله از اکسیدان باید استفاده کنی 

😤😤😤😤 دیگه میرم نمیام 

[QUOTE=] رو مش میخوام رنگ فانتزی بذارم. استخونیه... کلا هیچی از رنگ فانتزی نمیدونم چجوری باید بذارم. ...

مرسی بینگو بینگو جون. چرا ناناحت شدی عشقم.... عاخه کار کوچولو داشتم رفتم😚😚😚

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2728