2726

سوال در مورد رنگ دارم. ممنون میشم کمک کنین

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

میاد یا نیاد یا بیاد 🤣🤣

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ارایشگرا نیاییدددد...اماتورها بیاییددددددددد

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
بیاد....بیاد...😂😂😂😂

خب خداروشکر اجازه دادی تا بیام . ولی خب من که آرایشگر نیستم 🤔🤔🤔

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
😂😂😂😂😂 نمیخواستم بیام بعد گفتم بیام لجتو دربیارم برم حالا که گفتی بیام میرم دیگه نمیام  

ارایشگری؟؟؟خو ی کمکی بده دیگ...😔😔😔😌😌

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
خب خداروشکر اجازه دادی تا بیام . ولی خب من که آرایشگر نیستم 🤔🤔🤔

قدمت رو چشم در تاپیکمون رو همه بازه😘😘😘

2706