1351
1341

سوال در مورد رنگ دارم. ممنون میشم کمک کنین

میشه واسه بهتر شدن زندگیم ی دعای کوچولو از دلتون بگذرونین؟ ی دنیا ممنونم.    با افتخار بختیاری ام

میاد یا نیاد یا بیاد 🤣🤣

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

ارایشگرا نیاییدددد...اماتورها بیاییددددددددد

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه( آرامش ،علم، عشق و ثروت و خوشبختی ) هستم...خدا رو شکر در تاریخ (2020/02/02) با همسرم در آمریکا هستیم.خدا رو شکر که همسرم بورسیه از دانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا...                     
1350

خخخخخ

آدمــــــائ ایـــنجا رســـــم عجیــــبے دارنـــــد ڪوتاه ڪه مے آیـــــــےگـــمان مـــے ڪنند ڪم آورده اےامــــــا نمےدانـــند ڪوتاه آمــدن ماقطــــح امـــید از درڪ و فهــم آنهــاست
بیاد....بیاد...😂😂😂😂

خب خداروشکر اجازه دادی تا بیام . ولی خب من که آرایشگر نیستم 🤔🤔🤔

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
1307
😂😂😂😂😂 نمیخواستم بیام بعد گفتم بیام لجتو دربیارم برم حالا که گفتی بیام میرم دیگه نمیام  

ارایشگری؟؟؟خو ی کمکی بده دیگ...😔😔😔😌😌

میشه واسه بهتر شدن زندگیم ی دعای کوچولو از دلتون بگذرونین؟ ی دنیا ممنونم.    با افتخار بختیاری ام
خب خداروشکر اجازه دادی تا بیام . ولی خب من که آرایشگر نیستم 🤔🤔🤔

قدمت رو چشم در تاپیکمون رو همه بازه😘😘😘

1226
قدمت رو چشم در تاپیکمون رو همه بازه😘😘😘

فدامدا😘😍

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=726421&slug=آلبالو-و-پاسخ-به-پرسش-های-آرا ...

ممنون عشم😙😙😙😙

[QUOTE=] رو مش میخوام رنگ فانتزی بذارم. استخونیه... کلا هیچی از رنگ فانتزی نمیدونم چجوری باید بذارم. چون بی ر ... [/QUOTE]

اولا حتما باید موهاتو دکوپاژ کنی تا رنگ پایه از بین بره تا اون رنگی که میخوای دربیاد،بله از اکسیدان باید استفاده کنی 

😤😤😤😤 دیگه میرم نمیام 

[QUOTE=] رو مش میخوام رنگ فانتزی بذارم. استخونیه... کلا هیچی از رنگ فانتزی نمیدونم چجوری باید بذارم. ...

مرسی بینگو بینگو جون. چرا ناناحت شدی عشقم.... عاخه کار کوچولو داشتم رفتم😚😚😚

1335