وااای خدارو شکر 🤗🤗🤗

اره واس همه این بارداری های یهویی ارزومندم لامصب سوپرایز میکنه😐خونه مادرم بودم فمیدم😂شوهرم میگفت میفمیدم بارداری نمیزاشتم بری مسافرت

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
واییییییی چقدر حس خوبیه خدا برات حفظش کنه

مرسی عزیزم همچنین خدا به همه منتظرا نینی بده دقیقا شیرخوارگان پارسال حسرت خوردم کاش منم بچمو میاوردم... الان ک تودلمه سال دیه میبرمش ایشالا فقط بخدا توکل کن بخدا تاوقتی ک ازش چیزی رو بزور بخای نمیده یابده زودی پس میگیره بسپرش به خودش

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسرم تازه8ماهشه. بعدم ناخواستس بچه نمیخواستیم. دعاکن منفی شه

وای چقدر ناشکره خدا ی معجزه بهتون داده من از خدامه بچه هام یک سال اختلاف سنی داشته باشن 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻