2733
2734

استرس نداشته باش من ۹ ماه از منفی دیدم😐😂

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استرس نداشته باش من ۹ ماه از منفی دیدم😐😂

خداحفظش کنه چی شد که مثبت شد

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
2738
اگه بی بی مثبته دیگه نگرانی نداره 😍

برای امضات ۵تا صلوات فرستادم انشاالله که زود زود زود مامان میشی عزیزم 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
اخی عززززیزم خدارو شکر نی نی دار شدی 😍😍

مرسی عزیزم دقیقا اخرین از یک ماه قبل بارداریم بود بعدش بیخیال بچه شدم وناامید شدم  ولی توماه رمضان اومدش یک ماه بعد اخرین از منفی😁

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
خداحفظش کنه چی شد که مثبت شد

بعدازاینکه بیخیال بچه شدم خودمو گرفتاردرس و سفر کردم جوری ک یادم رفته دوره پریودمو بعدش بیبی زدم مثبت شد سونوگفت ۱۰ هفتته 😂

بعدازاینکه بیخیال بچه شدم خودمو گرفتاردرس و سفر کردم جوری ک یادم رفته دوره پریودمو بعدش بیبی زدم مثب ...

واییییییی چقدر حس خوبیه خدا برات حفظش کنه

2706