2737
2734

سلام 

من یک بچه یکساله دارم و خانواده شوهرم یک شهر دیگه هستن. 

الان یک هفته بیشتره ک می خواستم اول بچه رو ببرم آزمایش خون برای چک آب یک سالگی و بعدش ببرم واکسنش رو بزنم ولی شوهرم وقت نمی کرد و واکسن هم فقط روزای زوج می زنن. دیروز می خواستیم بریم آزمایش ک چهارشنبه بریم واکسن که شوهرم اینقدر گفت کار دارم و دیر کرد ک بچه خو ابید و وقت نشد بعد گفت ک می خوان خواهرهاش بیان برن دکتر حالا چند هفته پیش شهر ما بودت و من آزمایشاشون رو دیدم که از من و مامانم سالمترن فقط ناز دارن... یک دفه هم شوهرم وقتش کلا آزاد شده امروز که بره دنبالشون و ... منم دیشب عصبانی شدم گفتم چطور برا اونا وقت داری برای این بچه وقت نداری و تو باید اولویت اولت این بچه باشه برگشته به من می گه: من چند تا بچه دارم یکیش اینه یکیش هم خواهرهام...

منم گفتم: تو کلا برو اونا رو نگه دار من حداقل اگه بدونم دست تنها هستم خودم تنهایی می برمش کاراش رو می کنم...

حالا امروز میان خونمون من نمی دونم چه عکس العملی نشون بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آماده بشو بگو اول من و بچه را ببر آزمایش بعد اونا را ببر و بیا دنبالم باز ناهار هم به قول دوستمون آب‌دوغ خیار

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  
2738

عزیزم از ناراحتی فقط ناراحتی عایدت میشه یکم به اعصابت مسلط شو نمیگم خیلی بهشون حال بده ولی تحمل کن بزار بره بگذر اگر ناراحتی کنی فقط برای خودت ناراحتی بیشتر اضافه میکنی ولی بعد از اینکه خواهر شوهراتون رفتن میتونید به همسرت گله و شکایت کنید

بعدم گلم خودتون هم میشد همراه با خواهری مادری بچه رو ببرین برای واکسن و ازمایش یه آژانس میگرفتی میرف ...

مامانم مریضه بنده خدا. منم بچه اولمه تا حالا هم ازش خون نگرفتیم می ترسیدم تنها برم

باخواهرشوهرات ببربچه رودکترشوهرتم به کاراش میرسه 

برخوردتم معمولی باشه خونه داداششونه خب اونجا نیان کجابرن 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

انقد کار بریز رو سر شوهرت که پشیمون بشه از کاراش و مهمون دعوت کردن با یه بچه یکساله و طرفداری از خانوادش

مردایی که اولویت اول خانوادشونه و به همسر بچشون درجه دوم اهمیت میدن خیلی ادعاشون میشه هیچکسم درد آدمو نمیفهمه 

2706