2726
عنوان

کی مثل من عاشق طلاست

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر خوبه  خانواده شوهر من که فقط کادو عقدم دادن بهم😏

سمت ما رسمه که از فاصله عقد تا عروسی باید شیش تا النگو ویه سرویس طلا و دوتا انگشتر بخرن...چون گرونیه من به چهارتا النگو اکتفا کردم

اره منم میخوام پول بیشتر خرج خودم و خرید لباس کنم

اتفاقا منم دلم میخواد یکم اونجوری شم.چون اینجوری با اینکه حس خوبی داری ولی هرچی دستت هست رو خرج میکنی

میگم برم طلا بخرم نگه دارم، بعد میگم ولش کن دنیا دو روزه🤦‍♀️

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

منم طلا زیاد دارم ولی دوس ندارم 😁😁😁 تو عیدا هم رسم نبود برام طلا بیارن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اتفاقا منم دلم میخواد یکم اونجوری شم.چون اینجوری با اینکه حس خوبی داری ولی هرچی دستت هست رو خرج میکن ...

خب هرچی لازم داری بخر مثلا مانتو.شال.کیف بعددیدی یه پولی دستت هست که اگربمونه خرج الکی میشه اونو طلابخر

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706