2726
عنوان

کی مثل من عاشق طلاست

591 بازدید | 52 پست

من خیلی طلا دوست دارم 

از عروسی شروع کردم به خریدن فک کنم ۲۰۰ گرمه فقط 

شما چند گرم طلا دارید؟

تو عیدای عقد رسم داشتید براتون طلا بیارن؟

خانوما تاپیک سر گرمیه هست هرکس دوست داره بیاد صحبت کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوست دارم ولی زیاد نخریدم یعنی شوهرم نزاشته بخرم با ایینکه شاغلم 

نه رسم طلا اوردن هم نداشتن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2728

اره منم طلا دوستم فقط قبلن بهم خیلی اویزون بود الان هیییییچچچ از ترس دزدی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

دوست داریم ولی پول دستم باشه خرج خورد و خوراک و لباسام و تفریحم میکنم نه طلا.ترجیح میدم به خودم برسم

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

منم دوس دارم اما طلاهای تک و قشنگ مثلا از النگو اصلا خوشم نمیاد یاطلاهای گنده و شلوغ 

برای خونه سرویس عروسیمو فروختم اما بعدش خودم کم کم جایگزین کردم 

تا صدتومنم دستم بیاد سکه پارسیان میخرم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

من بعد از عروسیم ۱۱۰گرم داشتم اصلا علاقه ای بهش نداشتم همشو فروختم الان فقط انگشتر نشونم مونده اونم چون مجبورم دستم میکنم😕حلقمم افتاد توی دریا دیگه پیدا نشد😌

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
2706