2733
2734
عنوان

حال روحیم خوب نیست

1186 بازدید | 25 پست

من باردارم 

مامانم بهم گفت که هر چی دلت خواست بگو برات درست کنم 

یه یکی دو بار برام درست کرد اما خب معلوم بود ناراحته

اون شب بهش گفتم مامان دلم قیمه میخواد گفت باشه درست میکنم بعد برگشت گفت خوبه این بارداری تو هم شده بهونه هی مثلا بگو برات درست کنم تا آخر بارداری مثلا نقش بازی کن.

منم دلم شکست اما چیزی نگفتم 

یه چند دقیقه بعد گفتم مامان شوهرم هیاته گفت نذری میدن و شام نخور و قرار قیمه برام بیاره که دیگه برام درست نکنه از اون روز تا حالا دلم خیلی شکسته.

بار اولم که باردار بودم یه روز حالم خیلی بد بود خیلی بهش گفتم گفت یه عالمه سبزی گرفتم پاک کنم و نمیتونم بیام بعد بعدا فهمیدم رفته خونه دوستش.

مادر مهربونیه اما این کاراش دلم رو میشکونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم شما انتظار زیاد داری از مامانت والا من سی و دو سالمه تا حالا روم نشده به مامانم بگم برام فلان چیزو درست کن خوب بالاخره اون بنده خدا هم زندگیه خودشو داره یه موقع میبنی حوصله نداره بهش حق بده 

من اصلا بچه پر توقعی نیست از بچه گی هم نبودم اما تو بارداری چون مامانم خودش گفت و دعوام کرد منم بهش میگفتم  یه بار سرم داد زد گفت بگو چی دلت میخواد 

2738

مامانته به دل نگیر.منم برا بارداریم مامانم میگفت هرچی دوسداری بگو  خدایش خیلی چیزارو درست میکرد حالا یجاهایشو غر هم میزد شاید یذره ناراحت میشدم اما به دل نمیگرفتم

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

بمیرم عزیزم .خودت میگی دوبار گفتی پس توقع زیادی نبوده بنظر من.من بودم اس میدادم بهش میگفتم تهشم مینوشتم ببخشید اگه مزاحمت شدم .بعدم بقول بچه ها دیگه یا خودم میپختم یا زنگ میزدم رستوران 

منم حال روحیم خیلی بده. بارداری آدم حساس میشه دیروز داداشم واسه زنداداشم که اونم بارداره بلال گرفته بودم منم اونجا بودم ولی دیگه نخوردم به شوهرم گفتم سرراه چندتا بگیره وقتی تو خونه خواستم بپزم زودی گفت آره اضافه شو بدم ببرم واسه مادرم. خیلی دلم شکست چندتا بلال هم به عنوان یه باردار برام از نظرش زیادی بود  گریم گرفت. راستش من یاد گرفتم از هیچ کس توقعی نداشته باشم تا راحتتر زندگی کنم مادرشوهرم و دختراش کل طول بارداری یه بار یه کاس آش ندادن دستم در حالی که تک عروسم و همه زحمتهاشون با من و شوهرم. 

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.
البته یهدمقدارم روحیه ام حساس شده

حساس شدن روحیه طبیعیه مال بارداریه😕

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706