2737
2734

به نظر من بهتره اول درامد را بنویسی و مخارج را بنویسی و چیزهای که هزینه هایی که اضافه هست را حذف کنید.  برای خوراک چیزی را به نظر من حذف نکنید ولی برای یک هفته خود برنامه بنویسید که تمام مواد غذایی را در اون هفته خورده باشید(هم گیاهی هم گوشتی) 

قهرمان خودت باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی امتحان کردم  قبلا همه هزینه ها رو زدیم  واقعا دیگه هیچ راهی نمونده  سفر نم ...

عزیزم درست میگی وبهت حق میدم ماهم همینطوریم،ولی من شادم غصه نمی‌خورم میگذره انشاالله

همیشه ۱۸ساله هستم  
ممنونم که بفکر مایید  نه تغذیه که منظورم امسال عید بود همه گفتن  نه به اجیل  به من ...

چی برخورد؟حرف من؟

ما همه در یک شرایط هستیم یکی یه ذره بیشتر داره یکی کمتر

وگرنه الان تو این موقعیت شرایط همه تقریبا یکیه

من خودم آخه به تغذیه بیشتر از چیزهای دیگه اهمیت میدم

شاید از یه چیزای دیگم بزنم 

این طرز فکر خودمه که اگه نخورم بدنم بیمار بشه هزینه دکتر و آزمایش خیلی بیشتره

من اصلا و ابدا یه درصد هم منظوری نداشتم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2728
چی برخورد؟حرف من؟ ما همه در یک شرایط هستیم یکی یه ذره بیشتر داره یکی کمتر وگرنه الان تو این موقعیت ...

نه نه 

حرف شما نه 

اینکه امسال همه ی دفعه اجیل نخریدن 

ما هم که خریدیم 

بعضیا اومدن خونمون گفتن چرا خریدین 

قرار شده هیشکی نخره 

نخوردن یا کم خوردن 

نه نه  حرف شما نه  اینکه امسال همه ی دفعه اجیل نخریدن  ما هم که خریدیم  بعضی ...

ما هم امسال خریدیم ولی کسی از اقوام نخرید

وقتی اومدن خونمون مثل قحطی زده ها خوردن🤣🤣🤣

تازه ایرادم میگرفتن از آجیل😶😑

2738
ما هم امسال خریدیم ولی کسی از اقوام نخرید وقتی اومدن خونمون مثل قحطی زده ها خوردن🤣🤣🤣 تازه ایراد ...

خخخخخخخخخخخخخخخخخ 

نوش جونشون 

من دلم میخواد همه بخرن 

هیچ اتفاقی نیوفتاد کل ایران اجیل نخرید تازه ارزون نشد هیچ 

صادر شد به عراق 

اونا میخورن نسل جدیدشون با انرژی تر و با هوش تر میشن 

همین 

خخخخخخخخخخخخخخخخخ  نوش جونشون  من دلم میخواد همه بخرن  هیچ اتفاقی نیوفتاد کل ایران ...

آره والا

من به نظرم این کمپین امسال از رو خسیسی بود

فقط خواستن هزینه نکنن برای مهموناشون

وگرنه کلی خرید غیرواجب دیگه انجام دادن فقط همین آجیل اضافی بود؟

ماجایگزین دکتر رفتن وهرباربرای یه سرماخوردگی ساده ۸۰ تا۱۰۰پیاده شدن،داروهای طب اسلامی رو جایگزین کرد ...

سلام منم خیلی  دوس دارم طب سنتی رو اجرا کنم ولی روعن حیوانی و زیتون دوس ندارم اصلا.شکر سرخ مثل این معمولیاس شیرینیش و مزش؟

ما هم امسال خریدیم ولی کسی از اقوام نخرید وقتی اومدن خونمون مثل قحطی زده ها خوردن🤣🤣🤣 تازه ایراد ...

من بستنی هم دادم امسال عید 

داداشم که وضع مالیش خوبه گفت اونایی که ندارن چی کار کنن   

چرا باب میکنین؟  

من دلم میخواد به همه خوش بگذره میان خونمون   

برای پوشاک میشه صرفه جویی کرد مخصوصا تو لباس خانمها.  من خودم برای رنگ مانتو از رنگهایی استفاده میکنم که قابل ست شدن با چند رنگ باشه و اگر کمی هم اشنا به فوت و فن خیاطی باشی میتونی تغییراتی رو لباسات ایجاد کنی و ازشون لذت ببری

قهرمان خودت باش 
2706