2726
عنوان

ازمایش قند بارداری

254 بازدید | 39 پست

سلام. هفته ۲۴ بارداری هستم امروز رفتم برای آزمایش قندخون یه پودر گلوکز داد گفت تو آب حل کنم بخورم. ولی من نتونستم و بالا آوردم. حالا راه دیگه ای هست به جز پودر برای آزمایش؟ 😫😫😫😫

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید برای حل مشکلم☺️
خیر...چجوری داد بهت؟ تو چه ظرفی؟ گرم بود یا سرد

تو یه قوطی بود مثل این آب معدنیا میشه از اون کوچیکتر گفتش آب بریز هم بزن بخور منم نصفشو خوردم بالا آوردم😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو یه قوطی بود مثل این آب معدنیا میشه از اون کوچیکتر گفتش آب بریز هم بزن بخور منم نصفشو خوردم بالا آ ...

ببین اون پودر رو بریز تو لیوان یکبار مصرف که قیافش بهتر بشه...با آب خیلی یخ قاطی کن که فکر کنی داری شربت میخوری.....دیگه بدت نمیاد

2728
ببین اون پودر رو بریز تو لیوان یکبار مصرف که قیافش بهتر بشه...با آب خیلی یخ قاطی کن که فکر کنی داری ...

الان یکی میگفت یکمم آبلیمو قاطیش کن. من کنسل کردم آزمایش قندخونمو برم دوباره میگیره

۵۰ گرم بهت دادن؟؟

من سر. بارداری اولم ۳ بار. این ازمایش و دادم تازه به من ۷۵ گرم گلوکز میدادن اونم اوایل بارداری

سر بچه دومم هم هفته ۸ رفتم ازمایش دادم 

الانم باید ۲ هفته پیش میرفتم که از ترسم نرفتم ( البته دلیل دیگه هم داره) 

تو یه قوطی بود مثل این آب معدنیا میشه از اون کوچیکتر گفتش آب بریز هم بزن بخور منم نصفشو خوردم بالا آ ...

منم رفتم بهم داد تو لیوان یکبار مصرف شیشه ای بود...حس بدی نسبت بهش داشتم از بس اطرافیان بد گفته بودن ولی اینقدر خنک بود   من گرسنه خیلی هم بهم چسبید

۵۰ گرم بهت دادن؟؟ من سر. بارداری اولم ۳ بار. این ازمایش و دادم تازه به من ۷۵ گرم گلوکز میدادن ...

نگاه نکردم چند گرم بود ولی ناشتا هم بودم خوردم حالم بد شد

برای من با اب سر قاتیش کردم عین اب پرتقال شد فقط خیلی شیرییین

من دوست داشتم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
منم رفتم بهم داد تو لیوان یکبار مصرف شیشه ای بود...حس بدی نسبت بهش داشتم از بس اطرافیان بد گفته بودن ...

من قبل صبحانه اینجوریم اینم که باید ناشتا باشم فکر کنم اصلا نتونم بخورم😫

نگاه نکردم چند گرم بود ولی ناشتا هم بودم خوردم حالم بد شد

بار اول اصولا ۵۰گرم میدن....یه آزمایش ناشتا یکی هم یک ساعت بعد محلول....ولی اگه جواب آز مشکوک باشه دفعه بعدی هم در کاره و ۷۵گرم میدن تو ۳ساعت هر یک ساعت آز میگیرن

2706