2726

سلام به همه مامان های گل. 

یک خانمی میامد کمکم واسه کارهای خانه. الان متاسفانه دیگه نمیتونه. کسی نیروی کاری خوب و تر تمیز و مطمئن سراغ نداره؟من خودم محدوده تهرانسرم. مرسی عزیزان

Ta khoda hast dalili baraie naomidi nist.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم محترم اول نوشتم نیروی کمکی بعد گفتم شاید کامل نباشه توضیحش. واسه این تغییر دادم. بعدم همه ما یک شغلی داریم بعضی کارها تو رده خدماتی جا میگیرن. حتی شغل پزشکی این نه توهینه نه بی ادبی.... تعریفش اینه 

😐🙄

2728

من یه خانومی ماهی یکبار میاد کمکم فوق العادس تمیز و سخت کوش و دست پاک حتی گاهی کلید میذارم زیر پادری حودش خدا خیرش بده کارهارو انجام میده دکباله کبیدو میذاده همونجا صدبار امتحانش کردم با گوشت که بسته بندی کرده وزن کرده برام باپول با طلا واقعا مثل گل میمونه خدا به مالش برکت بده ولی فکر نکنم طرفای شما بیاد چون خانوم سرایدارمونه فقط تو ساختمونه ولی اگرم پیدا میکنی اینجوری پیدا کن

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

استارتر ازشرکت خدماتی بگیر بگو یه خانوم خیلییی فرز و تمیز میخوام و از شرکتهای دیگه راضی نبودم بعد اونا بهترین نیروشونو میفرستن شمارشو بگیر از دفعات بعد به خودش زنگ بزن که کمیسیونم نده

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
من یه خانومی ماهی یکبار میاد کمکم فوق العادس تمیز و سخت کوش و دست پاک حتی گاهی کلید میذارم زیر پادری ...

خوش ب حالتون.خانم قبلی رو هم کسی معرفی کردن. خودم هم برام مهمه کی بیاد. اما آدم مطمئن نمیشناسم

استارتر ازشرکت خدماتی بگیر بگو یه خانوم خیلییی فرز و تمیز میخوام و از شرکتهای دیگه راضی نبودم بعد او ...

از 3 تا شرکت گرفتم خوب نبودن آخر این خانم آمد حدود 1 سال اما الان نمیتونن بیان

من از پین ورک میگیرم خیلی راضیم هر کس رو تا حالا فرستادن خوب بوده

دوست جون دیروز پین ورک و امتحان کردم خیلی خوب بود آمدم ازتون تشکر کنم. ممنون ی دنیا 

دوست جون دیروز پین ورک و امتحان کردم خیلی خوب بود آمدم ازتون تشکر کنم. ممنون ی دنیا 

خوشحالم راضی بودی🙏قربونت🌹🌹🌹

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40