2726
عنوان

تکون خوردن جنین

160 بازدید | 23 پست

دوستان من کلا کمردرد ولگن درد دارم هفته22 ام.سوارماشین میشم بدترمیشم.دیروزمجبورشدم برم تاجایی بیرون شهر اومدم دردم زیاد شد.بعد شام تکون خوردن بچم خیلی زیاد شد دفعه اولم بود انقد تکون خوردنو حس میکردم. شکم اولمه ممکنه قبلا هم تکون میخورده من حس نمیکردم؟غیرطبیعیه ؟؟؟؟

بشنو ............ باورنکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من راه میرم و میخوابم خوبه ولی از درد نمیتونم بشینم...البته الان سه چهار شبه برا خواب هم مشکل دارم

من راه میرم پای راستم بزور همراهی میکنه سرپا بهترم ولی بشینم دیگ نمیتونم پاشم باید کمکم کنن.موقع خوابم جهتموبخوام عوض کنم درد میگره لگنم خواب کوفتم میشه..سروصدای استخونامم زیاده وحشتانکه اصا ایییی  

بشنو ............ باورنکن

بعضی مواقع تکونای بچه بیشتر میشه. 

از هفته چند حس کردی تکونا رو؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
من راه میرم پای راستم بزور همراهی میکنه سرپا بهترم ولی بشینم دیگ نمیتونم پاشم باید کمکم کنن.موقع خوا ...

دقیقا منم همین وضعیت رو دارم...باید تحمل کنی...دکتر من گفت کمربند بارداری بخری شاید بهتر بشه شایدم نه

2706