2737
2739
عنوان

شکایت به اداره کار

3332 بازدید | 43 پست

سلام من 3سال و نیم یه شرکتی کار میکردم کلا 10 ماه برام بیمه رد کرده تا اخر97 کار کردم اونجا یعنی 4 ماهه که دیگه اونجا نیستم.میخوام برم اداره کار شکایت کنم هم واسه عیدی و سنوات و حقوقم که نداده هم واسه بیمه 

در واقع بیمه خیلی برام مهمه میخوام بدونم من الان برم شکایت کنم بیمه این چندسال برام رد میشه یا نه فقط مبلغی رو بهم پرداخت میکنن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه ثابت بشه حق با شماست هم بیمه تو رد میکنن هم اونا رو جریمه میکنن . حق و حقوق شمارو میدن. فقط مشکل اینجاس که شرکت ها اغلب ته ته ته پدرسوخته ان. یعنی میدونم چی کار کنن شما دستت جایی بند نباشه

2738
چرا بیمه ده ماه فقط قرار داد بسته بودی

نه عزیزم اصلا قرارداد ندارم   هردفعه میگفت برات رد میکنم الان به مشکل خورده ماه بعد ماه بعد 

رفتم نگاه کردم دیدم کلا 10 ماه برام رد کرده

درنهایت محکوم به پرداخت حق بیمه ت میشن ولی اینکه پرداخت کنن باخداست.محل کار همسر من فروردین ۹۳ رو رد نکرد محکومم شد ولی هنوز که هنوزه پرداخت نکرده

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

حق و حقوقو کامل مجبوره بده برای بیمه هم میدونم شرکتو جریمه میکنن دوبرابر مبلغ بیمه چند وقتو به تامین اجتماعی بپردازه ولی نمیدونم بیمه شماهم رد میشه یا نه منطقیش اینه که اسمتون رد شه ولی مطمئن نیستم

یعنی برام سابقه بیمه رد میشه ؟

بله ولي حتما بايد شكايت كني اگه الكي گفتن خودمون رد ميكنيم قبول نكن

بعدم چرا توي اون سه سال چك نكردي سايت بيمه ببيني واست رد كردن يا نه

ديگران راقضاوت نكنيم.
2706