2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
علوم پایه.(ریاضی. فیزیک . شیمی زیست.)یکی از اینهاست. شرمنده دقیق نمیتونم بگم. 

چرا؟ برام جالبه چون postdoc رو نمی خونن. از خانم تحصیل کرده ای مثل شما بعیده یه همچین اشتباهی کنید.

اگه داشت که با تو کل کل نمیکردم 

توکلت به خدا باشه . خیلی از پدرهای امروز هم گلی به سر زن و بچشون نمیزنن. امیدوارم خدا از هر راهی که صلاح میدونه به زندگیت برکت بده .

فقط تعجبم با یه بچه 4ماهه چه جوری وقت میکنی بندیسی!!

[QUOTE=98247924]علوم پایه.(ریاضی. فیزیک . شیمی زیست.)یکی از اینهاست. شرمنده دقیق نمیتونم بگم. [ ...

چون دارم دروغ میگم و احتمال زیاد تحصیل کرده هم نیستم و دیپلم دارم. چون نمیدونم که پست داک رو نمیخونن!!!! موفق  باشید.

واقعا ؟ نمیدونستم؟ ممنون که توضیح دادین. یادم باشه دیگه همچین گافی ندم.

بله. Postdoc مدرک تحصیلی نیست که خونده بشه. یک دوره پژوهشی هست. حالا یه لحظه با خودتون فکر کنید وقتی شما که همه کارهای پژوهشی تون رو کلا خودتون انجام دادید دارید یه همچنین اشتباهی میکنید پس ممکنه در موارد دیگه هم اشتباه کنید. خوبه من الان قضاوت کنم که با همچنین حرفی آبرو برای پست داک ها نذاشتید؟؟؟ یه سوزن به خودمون بعد یه جوالدوز به دیگران خانم پژوهشگر!

چون دارم دروغ میگم و احتمال زیاد تحصیل کرده هم نیستم و دیپلم دارم. چون نمیدونم که پست داک رو نمیخونن ...

من قضاوت نمیکنم کسی رو. فقط سوال برام پیش آمد. هر تحصیلاتی دارید موفق باشید. 

2706