2733
2734
فوق لیسانس الهیات و فلسفه و منطق و روانشناسی تربیتی و دانشجوی دکتری روانشناسی تربیتی

شمایی که داری تقلب میکنی میخوای دکتری روانشناسی بگیری؟؟؟؟ بعدش هم میخوای استخدام  بشی؟؟؟؟ متاسف شدم برای همچین سیستمی. 

چه جوری پذیرش میگیری؟؟ ما خودمون مقاله مینویسیم ولی به بهانه های واهی رد میشن و اون مقالاتی که همون ...

نه خوب کار میکنم هر همایشی بخوای بفرستی بفرست من تا حالا مقاله ردی نداشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فوق لیسانس الهیات و فلسفه و منطق و روانشناسی تربیتی و دانشجوی دکتری روانشناسی تربیتی

عزیزم درخواست دوستیمو قبول کن

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2728
ربطی به مدینه فاضله بودن نداره. این کار اشتباهه . خودت میدونی. پولش حرومه مثل پول دزدی میمونه. 

شمارو به خدا رها کنید این حرفارو... سیستم مشکل داره . به این بنده خدا چه ربطی داره؟؟؟ 

نه خوب کار میکنم هر همایشی بخوای بفرستی بفرست من تا حالا مقاله ردی نداشتم

ما که برای همایشی ها مشکل نداریم. برای مجلات علمی پژوهشی داخل بیشتر به مشکل میخوریم. مجلات isi هم باز روندشون منطقی تره . 

2738
شمارو به خدا رها کنید این حرفارو... سیستم مشکل داره . به این بنده خدا چه ربطی داره؟؟؟ 

سیستم مشکلی نداره. همین هان که سیستم رو مشکل دار کردن. وگرنه اگه امثال اینها نبودن ، مردم مجبور بودن مقاله ها و پایان نامه هاشونو خودشون بنویسین. 

تا حالا شده بری جایی برای استخدام اما چون طرف دو تا مقاله بیشتر داره یا مدرکش ارشده از شما امتیازش بیشتر بشه و رد بشی؟ بدی ماجرا اونجاست که بفهمی پایان نامه شو پول داده نوشتن یا مقاله هالشو پول داده خریده. اونوقت میفهمی که اشکال از کجاست.

سیستم مشکلی نداره. همین هان که سیستم رو مشکل دار کردن. وگرنه اگه امثال اینها نبودن ، مردم مجبور بودن ...

خیلی از پایین به مساله نگاه نکنید . من خودم تو سیستم وزارت علوم استخدامم ب عنوان هیات علمی

دارم میبینم چه ادمای مثلا بزرگی با چه روشهایی دارن ارتقا میگیرن.

ایین نامه ها مقاله محور شده که تازه فهمیدن اشتباه کردن.

مجلات بدون پول گرفتن و بدون واسطه چاپ نمیکنن.

تا برای پیگیری مقاله ات زنگ بزنی کاری که واقعا زحمت کشیدی میگن کی سفارشتون کرده!!! یا به اسم کدوم دکتر؟؟؟ 

اینا همه درده . درد .

امثال این خانم که میخواد از چیزی که بلده پول دربیاره تو این سیستم معیوب مجبور به این کار شده . 

2706