2726
عنوان

👻☠💀تا حالا شنیدین مرده ای زنده شه ؟☠💀👻

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 69 پست

من چندسال پیش یه روزنامه اتفاقی میخوندم زده بود یه پیرمرد مرده بوده تو سردخونه بهشت زهرا زنده شده زنگ زدن خانوادش بیان دوتا پسر و دوتا داماد پیرمرده داشتن میومدن تو راه تصادف کردن اونا مردن و پیرمرده هم که زنده شده

😎😎😎

عموی خودم مرده بود وقتی اومدن خاکش کنن رو کفن پس کردن دیدن صورتش خیسه اشکه بعد برگردوندنش پزشک قانونی  پزشک قانونی گفته بله زنده بوده ولی ۱۰ دقه هست که سنگ کوپ کرده ازشدت ترس بوده بازدوباره برگشتن خاکش کردن

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بمیرم ،کاشکی تعریف نمیکردی دیگه تا چن روز دلم کبابه

من که از دیروز افسرده ام 😫

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2728
صبح اول صبح  خود  را آغاز میکنیم  قربه الی الله 🙈 آخه این چی بود  اول صبحی ؟! ...

اینکه خوبه دیشب یه نفر یه اسمی رو گفت من احمق سرچ زدم چشمت روز بد نبینه😣😣😣😣😣😣

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
میشه تعریف کنید 

والا اون موقع من هنوز عروسشون نبودم خودشون تعريف ميكنن طرف ميميره دكترم تاييد ميكنه يه شب تا صب ميره سردخونه بقيه هم درگير مراسم فردا ك ميرن دنبال جنازه ميبينن طرفو دراوردن زنده س

من ي جا خوندم بعضيا زنده ميشن بعد مرگ ولي بدليل شرايط بد نگه داري ونرسيدن هوا دوباره ميميرن

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
چند ساله قبل؟

نمیدونم چندسال قبل .اگر میدونستم براتون تو تایپیک مینوشتم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
من چندسال پیش یه روزنامه اتفاقی میخوندم زده بود یه پیرمرد مرده بوده تو سردخونه بهشت زهرا زنده شده زن ...

درسته خيليا زنده ميشن خاطرات سرباز بهشت زهرا رو بخونيد خودش گفته توش

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
جریان چی بوده؟؟؟؟

یه چیز وحشتناک بود من باور کن یه لحظه تصویرو دیدم اومدم بیرون😫😫😫😫😫😫

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706