2726

سلام از زایمان طبیعی میترسم بچه سفالیک هفته 30 سونو دادم بنظرتون میچرخه یا دیگه نمیچرخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چیکار کنم بچرخه بریچ بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیچرخه دیگه چون سرش داره فیکس میشه تو رحم

زایمان طبیعی عالیه 

من غصه داشتم نکنه بریچ باشه که خدارو شکر نبود 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
نمیچرخه دیگه چون سرش داره فیکس میشه تو رحم زایمان طبیعی عالیه  من غصه داشتم نکنه بریچ باشه که ...

شما ماه آخرم سونو دادید؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد 30 هفته چند تا دیگه باید سونو بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرم هفته ٣٥سفاليك بود دردش نميگرفت سزارين كرد دكتر ميگفت بچه چرخيده بود واسه همين دردش نميگرفت..اگم طبيعي ميكرد بچه خفه ميشد

فرشته کوچولو من ۱۰مهر زمینی شد   خداجونم شکرررت
واه سز بدرد نمیخوره خواهر طبیعی بیار .حالا کو تا دنیا اومدن 

نگو از ترس بایدببخشید دارم جام را خیس میکنم . من یه سقط داشتم 8 هفته تنوستم طاقت بیارم رفتم بیمارستان کلی دستکاری کردند مردم و موندم تا بیاد خیلی بد درد هستم 

نگو از ترس بایدببخشید دارم جام را خیس میکنم . من یه سقط داشتم 8 هفته تنوستم طاقت بیارم رفتم بیمارستا ...

سقط با زایمان فرقش خیلیه زایمان تمام بدن آماده میشه اما سقط نه میگن ده تا بزا یه دونه سقط نکن دردشون قابل قیاص نیست

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام