2726
عنوان

سیسمونی چه رنگی باشه

175 بازدید | 12 پست

بچه ها نینیم پسره بعد اتاقش پرده داره به رنگ نارنجی دو ساله خریدیم پردشو و نو هستش به نظرتون سیسمونیشو چه رنگی بگیرم که به پرده و نی نی پسر بیاد ؟ 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چیشو منظورته؟ تخت و کمدشو یا ملحفه  و ...؟

به نظرم واسه یه پرده خودتو محدود نکن که حتما رنگ خاصی بگیری که به پرده بیاد. نهایتا پرده رو عوض میکنی. 

تو کالسکه و اینجور چیزا تا جایی که من دیدم نارنجی رو با طوسی یا مشکی ست میکنن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
پسرای بیچاره طوسی قهوهای سیاه  به نظر من نارنجی و لیمویی پیامبر فرمودند که امام حسن رو در پار ...

البته من خودم تحقیق کردم رنگ‌مکمل نارنجی ابیه و تونهای رنگی مختلف ابی میشه استفاده کرد و کلا قصدم اینه سرویس چوب سفید بخرم و روتختی و ایناش ابی باشه . همسرم اصلا نمیذاره رنگ تیره برا بچه بخریم . اسم پسرمم میخوام بذارم محمد حسن 😁 ولی فک کنم از حضرت علی روایته زرد رنگ تنفره و بهتره به بچه نپوشونیم 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
چیشو منظورته؟ تخت و کمدشو یا ملحفه  و ...؟ به نظرم واسه یه پرده خودتو محدود نکن که حتما رنگ خا ...

همون وسایل دکور اتاق منظورمه وگرنه کالسکه ایناشو شاید سورمه ای بگیرم 

پسرای بیچاره طوسی قهوهای سیاه  به نظر من نارنجی و لیمویی پیامبر فرمودند که امام حسن رو در پار ...

پارچه سفید.. حدیث اشتباه گفتید.. میگن بچه رو داخل پارچه زرد نزارید 

تو در جان منی و من غم ندارم   خدایا شکرت
البته من خودم تحقیق کردم رنگ‌مکمل نارنجی ابیه و تونهای رنگی مختلف ابی میشه استفاده کرد و کلا قصدم ای ...

اتفاقا رنگ زرد در اسلام توصیه شده.. مثلا کفش زرد بپوشید.. رنگ تنفر نیست، اما بچه رو میگن اوایل نزارید داخل پارچه زرد. 

تو در جان منی و من غم ندارم   خدایا شکرت