2733
2734
عزیزم میراث فرهنگی باید تحویل موزه ها داده بشه، من اعتقادی ندارم ولی این دقیقا همون حق الناسه! این چ ...

خب عزیزم وقتی اونا خودشون میخورن وقتی قابل اطمینان نیستن چرا آدم باید بده به اونا.

😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ی چیز ک ارث خانوادگیه

و از مادر مادر مادر مادربزرگ رسیده بهمون بدیم به میراث فرهنگی؟

جده جد پول داده اونو خریده حالا قدیمی شده رسیده به ما

مفت ک نیس

دلیلی هم نداره بدیم به میراث فرهنگی

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
خب عزیزم وقتی اونا خودشون میخورن وقتی قابل اطمینان نیستن چرا آدم باید بده به اونا.

گلم توی کامنتم گفتم این کاملا حق الناسه چرا حق الناسش گردن ما باشه؟ کاری ک درسته رو باید انجام داد دیگه باقیش گردن اون کسی ک اشتباه میکنه 😘

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼
2731
گلم توی کامنتم گفتم این کاملا حق الناسه چرا حق الناسش گردن ما باشه؟ کاری ک درسته رو باید انجام داد د ...

نه عزیزم تو احکام دین اسلام واسه گنج و زیر خاکی خمس واجبه این یعنی چی اگه حروم بود کلا حروم بود دیگه خمسی بهش تعلق نمیگرفت.این قانون کشور ماست که اجازه نمیده وگرنه از نظر شرعی مشکلی نداره

😎😎😎