1351
1273

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350

نه چرا جرم باشه ادم بازحمت بدستش اورده تقدیمشکنه دودستی ب موزه.؟

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم دخملی یاپسمل اما هرکدومی خوش اومدی ب زندگیمون نفسم
1334
نمیدونم ولی بهتره ببری بدین میراث فرهنگی و موزه، چون فقط مال شما نیست

میراث فرهنگی مفت خور اگه خودش به جای  وحشی گری ازشون بخرشون با احترام اینقدر از ثروت های ملی به خارج قاچاق نمیشد

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
مجازاتش چيه؟

خدا رو خوش نمیاد

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
آره ببر بده اونجا اونا بخورن مال اوناس مال ما نیست که

عزیزم میراث فرهنگی باید تحویل موزه ها داده بشه، من اعتقادی ندارم ولی این دقیقا همون حق الناسه! این چیزا مربوط ب تاریخ و هنر کشورمون و مال همه اس.

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم
1226
عزیزم میراث فرهنگی باید تحویل موزه ها داده بشه، من اعتقادی ندارم ولی این دقیقا همون حق الناسه! این چ ...

خب عزیزم وقتی اونا خودشون میخورن وقتی قابل اطمینان نیستن چرا آدم باید بده به اونا.

امیدم فقط خداست

چرا ی چیز ک ارث خانوادگیه

و از مادر مادر مادر مادربزرگ رسیده بهمون بدیم به میراث فرهنگی؟

جده جد پول داده اونو خریده حالا قدیمی شده رسیده به ما

مفت ک نیس

دلیلی هم نداره بدیم به میراث فرهنگی

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نشه چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
خب عزیزم وقتی اونا خودشون میخورن وقتی قابل اطمینان نیستن چرا آدم باید بده به اونا.

گلم توی کامنتم گفتم این کاملا حق الناسه چرا حق الناسش گردن ما باشه؟ کاری ک درسته رو باید انجام داد دیگه باقیش گردن اون کسی ک اشتباه میکنه 😘

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم
گلم توی کامنتم گفتم این کاملا حق الناسه چرا حق الناسش گردن ما باشه؟ کاری ک درسته رو باید انجام داد د ...

نه عزیزم تو احکام دین اسلام واسه گنج و زیر خاکی خمس واجبه این یعنی چی اگه حروم بود کلا حروم بود دیگه خمسی بهش تعلق نمیگرفت.این قانون کشور ماست که اجازه نمیده وگرنه از نظر شرعی مشکلی نداره

امیدم فقط خداست
1335