2737
2734
من دست خودم نیس من همه چی دارم تو یخجال هرچی فکرش رو بکنی حتی میوه خشک میکنم غوره نخود فرنگی ذ ...

خب چرا اينهمه زيادددد ؟تازه تازه بهتره كه

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببين يخچال من هيچوقت ازاين شلوغترنيس

ما هممون اینجوریم

مثلا مادرشوهرم هیچی نداره تو بخجالش من امپرم میزنه بالا

ولی خونه من باعطاری سوپری فرقی نداره

بعد میاد به من میگه فاان چیز داری

منم باخودم میگم زن گنده تو باید درست کنی بدی نه من

میگم نه

چون نمک نشناسه

ما هممون اینجوریم مثلا مادرشوهرم هیچی نداره تو بخجالش من امپرم میزنه بالا ولی خونه من باعطاری سوپر ...

نه من كلا از فريزري زياد خوشم نمياد ،كم كم ميگيرم هرچي ميخوام،تويخچالمم ازاين شلوغتربشه هم خودم كلافه ميشم هم شوهرم

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2728
خب چرا اينهمه زيادددد ؟تازه تازه بهتره كه

تازه تازه میخریم

میدونی مثلا ما باغ داریم شیره انگور داریم یهو مامانم صد کیلو میپزه

میگع بیا تین بیست کیلو تو

بخدا همون بیست کیلو قبل عید تموم شد چون تو بخجال جا نداشتم

ببشتر بخوام

مثلا از امسال قراره گوسفند رو بابام طویله ساخته تو باغ

یهو من اصلا جا ندارم برا وسایل

والا مال من سالی یه بارم فریزر برفک نمیزنه ولی یخچالم پشتش همیشه برفک داره البته یه سالی میشه اینطوریه 

4 ساله هم دارم استفاده می کنم

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
2738
نه بابا ممنون ایشالله خوب دربیاد چون تو این اوضاع بخدا زور کردم خریدیم وگرنه زیر بار ایرانی نمیرف ...

از ایرانیا اسنوا و الکترواستیل خیلی تعریفشو شنیدم. خودم اسنوا دارم راضیم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
والا مال من سالی یه بارم فریزر برفک نمیزنه ولی یخچالم پشتش همیشه برفک داره البته یه سالی میشه اینطور ...

من بیشتر از فریزرش استفاده میکنم

اون برفک نزنه خوب باشه...یخجالش رو شاید فهته ای یبار باز کنم اصلا

مواد فریز اصلا خوب نیست ارتروز میاره

تازه تازه خوشمزه ترم هست

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706