2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فریزرش بدک نیست ولی یخچال افتضاح 

درجه اش رو کم میکنم یخ میزنه یک زیاد میکنم توش مثل فر گرمه

پشتش هم که همیشه خدا برفک داره

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
2728

من هفت ساله دارم ،دوبار دادم تعمير،اما اون اقايي كه واسه تعمير اومده بود گفت شانس شما اينجوري بوده وگرنه دونار خيلي يخچال خوبيه😑

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
فریزرش بدک نیست ولی یخچال افتضاح  درجه اش رو کم میکنم یخ میزنه یک زیاد میکنم توش مثل فر گرمه ...

واسه من ازاين مدلاست كه فريزرش بالاست ويخچالش پايين،تاحالا اصلا برفك نزده خداييش،درجه اش هم هميشه مناسبه

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
فریزر برفک داره دیگه یخجال که نه

واسه من فريزرش تواين هفت سال يه بارم برفك نزده

من هفت ساله دارم ،دوبار دادم تعمير،اما اون اقايي كه واسه تعمير اومده بود گفت شانس شما اينجوري بوده و ...

راستش من اصلا ممیخوستم دونار بخرم

وای شدیدا تو تاپیک قبلیم هم هست به بخجال نیاز داشتم

خونمون رو هم عوض کردیم

صدمیلیون خرج کردیم علاوه بر پول خرید خونه تا بنا به سلیقه خودمون باشه و تزیین کنیم

مجبور شدم چون همه چی گرون شده این مارک رو بخرم اونم ارزون هم نشد

نه تومن شد

راستش من اصلا ممیخوستم دونار بخرم وای شدیدا تو تاپیک قبلیم هم هست به بخجال نیاز داشتم خونمون رو هم ...

واااي نه تووومن؟؟؟

خوبه من بیشتر فریزرش رو میخوام استفاده کنم

اره فريزرش اصلا برفك نميزنه،ميخواي از داخل يخچال وفريزرم عكس بفرستم ببين

2706