2726
عنوان

بچه ها بیاین، ترامادول لعنتی😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 85 پست
به پدرش بگو ولی مادرش نه از باباش هم بخواه نگه 

آره باید همین کارو بکنم.

آخه لعنتی یجوری هم رفتار میکرد همیشه که مثلا نگران دادشش هست که دوست و رفیقاش ادم حسابی نیستن و معتادش میکنن حالا خودش ببین چکار کرد؟

یه ظاهر مذهبی هم داره که اصن هیشکی باورش نمیشه ۱۵ سال ترامادول میخورده

آره اگر اُوِر دوز کنن میکشه. همون تشنج هم بخاطر این بود که دوز مصرفش یهو برد بالا

شوهر منم بخاطر همین پشت فرمون تشنج کرد خدا بهمون رحم کرد بچه ام چهارماهش بود علایم شوهرت چیه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی مراقب باشین  کنترلشواز دست نده خدایی نکرده بلایی سرتون بیاره تا خودش نخواد شما ...

نه تا حالا حالتای ناجور اونطوری نداشته فقط تشنج ممکنه بکنه که اونم معلوم نیست کی  و کجاست. یبارم پشت فرمون بود

آره باید همین کارو بکنم. آخه لعنتی یجوری هم رفتار میکرد همیشه که مثلا نگران دادشش هست که دوست و رفی ...

عیب نداره تماس بگیر با پدرش بگو فقط خودت بیا کار مهمی دارم 

اونجا بری پچ پچ کنی حتما مادرش هم میفهمه هیچ ممکنه سروصدا بشه ده نفر دیگه هم بفهمن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728
قرص اونم بعد پونزده سال ترک نداره دوست من  اگر هم داشته باشه کاملا موقته بقیه اش هم شعار و است ...

ممنونم عزیزم. به نظرت چکار کنم الآن؟ نمیاد بریم دکتر.

میخوام پیام بدم که نیاد خونه

مشاوره میاد. دکتر نمیاد

مشاور نمیتونه راضیش کنه بره دکتر؟

کاربر آقا 💙 چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند  وطنشان نیست بلکه اول باید خودشان را نجات دهند !!!اگر مخالف حضور منی اصلا مهم نیس 😂 چون منم مخالف حضور شما هستم 😎 پاچه گیرای سایت لطفا ریپلای نفرمایید ! 😏 استارتری که دوست نداری آقایون در تاپیکت حضور داشته باشن لطفا تو عنوانت درج کن ورود آقایان ممنوع . با تشکر ! 😊 خانم نسبتا محترم اگه مخالف منی و فکر میکنی قراره بوسیله من احیانا خورده بشی منو ریپلای نفرما شما معلومه تازه کلمه ی سایت و اینترنت و تکنولوژی ب گوشت رسیده  ... ریپلای میکنی فحش میدی آخرشم ب من میگی بی ادب؟!!!!!  هروقت مدیر سایت شدی اونوقت تصمیم بگیر ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! هروقت مدیر سایت ازت نظر خواست اونوقت نظر بده ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! پس خفه! 
ممنونم عزیزم. به نظرت چکار کنم الآن؟ نمیاد بریم دکتر. میخوام پیام بدم که نیاد خونه

نه چرا پیام بدی نیاد خونه؟ فردا چی پس فردا چی؟هرچی فشار بیاری بدتر میکنه 

فقط خیلی خونسرد بهش بگو بهتره پیش یه متخصص معز و اعصاب چک بشی بدون گریه و زاری و هرچیز دیگه 

بعدم اصافه کن وقتی برای خودت مهم نیست که معتاد و وابسته و بیمار باشی چرا باید برای من مهم باشه؟شاید یه تکونی به خودش داد 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
همین جا بمون ببین به نتیجه ای هم میرسی. چند ساله ازدواج کردی؟ چند ساله خبر داری؟

من یکساله خبر دارم سه بار تشنج کرد تا بار اخر که تشنج کرد بالاخره فهمیدم مجبورش کردم ترک کرد ولی چه فایده همین یکماه پیش تو جیبش دیدم پنج سالع ازدواج کردم

2706