2737
2734

سلام دوستان. من هشت ماهه باردار بودم که شوهرم گفت سه چهار ماهه ترامادول مصرف میکنم. در حقیقت از نامزدی میدیدم که یه قرص مجهول میخوره ولی نفهمیدم چیه.

بعد گفت دیگه نمیخوام بخورم اما خب یبار ۱۱ ماهگی بچم تو حموم یبارم تو ۱۵ ماهگی پسرم پشت فرمون تشنج کرد. دفعه ی دوم بهم گفته بود پسر عموش حدود ۱۵ سال پیش این قرصو بهش معرفی کرد و دیگه نمیخوره و اینا. گفتم اگه بازم خوردی چکار کنم؟ گفت به خانوادم بگو. حالا هکین نیر ماه از حالتاش متوجه شدم بازم میخوره دیگه رفتم به مشاورم گفتم اونم گفت باهاش صحبت کن و بگو که به من گفتی بعد بیاین بهتون دکتر معرفی کنم برین واسه ترک.

حالا دیشب بهش گفتم کی میریم دکتر گفت دکتر برا چی؟ گفتم واسه ترک قرص میگه ۲۳ ام میریم( ۲۳ این ماه قراره بریم کربلا) 

گفتم اون که تاریخ کربلاست، گفت همون دیگه.

گفتم دفعه قبل که پشت فرمون تشنج کردی چی گفتی بهم؟ خیلی طلبکارانه گفت چی گفتم؟

( گفته بود دفعه بعد اگه خوردم به مامان و بابام بگو ولی خب چه فایده اونا هم بدونن کاری نمیکنن که فقط زبون درازشون درازتر میشه و میگن زن باید تحمل کنه زن باید مدارا کنه تو وظیفت بوده که تاحالا به کسی نگفتی از این به بعدم نباید میگفتی و از این چرندیات)

منم پاشدم رفتم اتاق خواب کلی زجه زدم. بیشعور فقط اومد پتو انداخت روم و رفت فیلمشو دید و همونجا تو هال خوابید.

حالا صبح میاد دست میده و خدا حافظی هم میکنه.

بچه ها حالم خیلی بده خودش به درک اینده ی بچمو تباه میکنه با این کارش. 

حتما به پدرو مادرش بگو و ازشون کمک بخواه . ببرش مشاوره

کاربر آقا 💙 چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند  وطنشان نیست بلکه اول باید خودشان را نجات دهند !!!اگر مخالف حضور منی اصلا مهم نیس 😂 چون منم مخالف حضور شما هستم 😎 پاچه گیرای سایت لطفا ریپلای نفرمایید ! 😏 استارتری که دوست نداری آقایون در تاپیکت حضور داشته باشن لطفا تو عنوانت درج کن ورود آقایان ممنوع . با تشکر ! 😊 خانم نسبتا محترم اگه مخالف منی و فکر میکنی قراره بوسیله من احیانا خورده بشی منو ریپلای نفرما شما معلومه تازه کلمه ی سایت و اینترنت و تکنولوژی ب گوشت رسیده  ... ریپلای میکنی فحش میدی آخرشم ب من میگی بی ادب؟!!!!!  هروقت مدیر سایت شدی اونوقت تصمیم بگیر ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! هروقت مدیر سایت ازت نظر خواست اونوقت نظر بده ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! پس خفه! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
حتما به پدرو مادرش بگو و ازشون کمک بخواه . ببرش مشاوره

نمیدونم والا مادر درست و حسابی که نداره.

باباشم از آدمای معتاد متنفره. یعنی یبار گفته بود ادم معتاد باید اعدام بشه. در این حد بدش میاد

عزیزم خیلی مراقب باشین 

کنترلشواز دست نده خدایی نکرده بلایی سرتون بیاره

تا خودش نخواد شما کاری نمیتونین بکنین

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

قرص اونم بعد پونزده سال ترک نداره دوست من 

اگر هم داشته باشه کاملا موقته بقیه اش هم شعار و استثنای یک در میلیون هست 

ببرش متخصص معز و اعصاب تا چک بشه 

از این به بعد بیشتر خودت رانندگی کن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
به نظرتون بهش پیام بدم که امروز نیاد خونه؟ به خدا نمیتونم نگاش کنم. بگم بره خودش برای مادر پدرش توضی ...

به پدرش بگو ولی مادرش نه از باباش هم بخواه نگه 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نمیدونم والا مادر درست و حسابی که نداره. باباشم از آدمای معتاد متنفره. یعنی یبار گفته بود ادم معتاد ...

خیلی سخته پس! حداقل راضیش کن بره مشاوره 

کاربر آقا 💙 چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند  وطنشان نیست بلکه اول باید خودشان را نجات دهند !!!اگر مخالف حضور منی اصلا مهم نیس 😂 چون منم مخالف حضور شما هستم 😎 پاچه گیرای سایت لطفا ریپلای نفرمایید ! 😏 استارتری که دوست نداری آقایون در تاپیکت حضور داشته باشن لطفا تو عنوانت درج کن ورود آقایان ممنوع . با تشکر ! 😊 خانم نسبتا محترم اگه مخالف منی و فکر میکنی قراره بوسیله من احیانا خورده بشی منو ریپلای نفرما شما معلومه تازه کلمه ی سایت و اینترنت و تکنولوژی ب گوشت رسیده  ... ریپلای میکنی فحش میدی آخرشم ب من میگی بی ادب؟!!!!!  هروقت مدیر سایت شدی اونوقت تصمیم بگیر ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! هروقت مدیر سایت ازت نظر خواست اونوقت نظر بده ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! پس خفه! 
2706