2737
2734
عنوان

کار کردن شوشو در خانه

2029 بازدید | 165 پست

نظرتون در مورد کار کردن اقایون در خانه کنار همسرشون چیه ؟؟؟من که به شدت موافقم ولی هستن خانمهای که دوس ندارن شوهرشون تو خونه کار کنن ☹️ شما جز کدوم دسته هستید ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه اون دسته هم داريم🤔

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

"شوشو" که ندارم ولی کارهای خونه و کارهای بچه مون رو با همسرم دوتایی انجام میدیم .یعنی اصلا روزگاری نیست که بدون همکاری بشه زندگی رو پیش برد دیگه مثل قدیم نیست

یه دست صدا نداره

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

من که کارمندم عصرها هم باشگاه میرم اگه کمک نده اصلا ناهار شام نداریم یا ظرفا میمونه یا خونه کثیف میشه مجبوره کمک بده

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
2706