2733
2734

پسرم از سر شب تا حالا همش پشت پاهامه نمیخوابه تا میزارمش پایین گرییه هاش شروع میشه چشماش بسته ولی نمیخوابه😢دو سال و یک ماهشه هنوزم خواباش خوب نیست.بخدا غلط کردم مادر شدم

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نبات که بدی هم نفخشو میگیره هم دل پیچه هم سردی هم قند خون بالا میره 

کلا هر چیزیش باشه با همین نبات آروم میشه .آب نبات کاملا شیرین باشه بده بهش بخوره

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

همه این راهو رفتیم دیگه من یادمه گاهی تا صبح گریه میکردم از بی خوابی ولی خب ناشکری نکن الهی شکر که مادر شدی و داری تجربه میکنی اینام میشه خاطره برات مثل الان ماها. بیخودی که بهشت زیر پای مادران نیست که

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
2738

من گفتم غلط کردم مادر شدم بچم سقط شد. ناشکری نکن. کاش بچم الان بود

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

یکم استامینوفن بده بخوره بگیر بخواب

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ای فداااای سرش. دوس داره بازی کنه تازه این دنیای جدیدو داره کشف میکنه. دو سال و نیمش بشه خوب میشه دیگه. یکم صبر کن. فک کن بچه ات دو سه ساعت از همیشه دیرتر بیدارشه هر کاری هم بکنی بیدار نشه خوابش بیاد تمام بدنت از ترس میلرزه. بزار هر کار دوس داره بکنه  فعلا ک رئیس اونه شمام پرستارشی وظیفه داری اوامرشو اطلاعت کنی. 

اخی خییلی سخته واقعا پسر من ۶ ماه اول فقط اذیتم کرد. همینطوری بود .. بعد ک ب غذا افتاد و شیر خشک دادمش شبا خودش میخوابید. بدون روی پا. 

فقط باید خوابشو تنظیم کنی.

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
جدی؟چطور

من سر دو تا بچه هام امتحان کردم . معجزه میکرد 

حتی الانگ ۷ سالشه دخترم ببینم تو خواب زیادی وول میخوره آردم قرار نداره یه تیکه نبات تو آب حل میکنم میدم میخوره دیگه خوابش سنگین میشه . یه وقت بچه ها از میوه یا غذای سرد به قول طب سنتی سردیشون میکنه دل پیچه خفیف میگیرن یا بدنشون ضعف میگیره . همین نبات کل قضیه رو حل میکنه . کوچیک بودم زیاد پیش میومد الان یه وقت میشه دو ماه سه ماه اینجوری نمیشن 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
2706