1147
1341

پسرم از سر شب تا حالا همش پشت پاهامه نمیخوابه تا میزارمش پایین گرییه هاش شروع میشه چشماش بسته ولی نمیخوابه😢دو سال و یک ماهشه هنوزم خواباش خوب نیست.بخدا غلط کردم مادر شدم

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

نبات که بدی هم نفخشو میگیره هم دل پیچه هم سردی هم قند خون بالا میره 

کلا هر چیزیش باشه با همین نبات آروم میشه .آب نبات کاملا شیرین باشه بده بهش بخوره

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
1350

همه این راهو رفتیم دیگه من یادمه گاهی تا صبح گریه میکردم از بی خوابی ولی خب ناشکری نکن الهی شکر که مادر شدی و داری تجربه میکنی اینام میشه خاطره برات مثل الان ماها. بیخودی که بهشت زیر پای مادران نیست که

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
1307

ای فداااای سرش. دوس داره بازی کنه تازه این دنیای جدیدو داره کشف میکنه. دو سال و نیمش بشه خوب میشه دیگه. یکم صبر کن. فک کن بچه ات دو سه ساعت از همیشه دیرتر بیدارشه هر کاری هم بکنی بیدار نشه خوابش بیاد تمام بدنت از ترس میلرزه. بزار هر کار دوس داره بکنه  فعلا ک رئیس اونه شمام پرستارشی وظیفه داری اوامرشو اطلاعت کنی. 

بهش استامینیفون بده یکم تا بخوابه من خالم هر وقت پسرش خیلی بی قرار و نخوابه میده ...

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد...

اخی خییلی سخته واقعا پسر من ۶ ماه اول فقط اذیتم کرد. همینطوری بود .. بعد ک ب غذا افتاد و شیر خشک دادمش شبا خودش میخوابید. بدون روی پا. 

فقط باید خوابشو تنظیم کنی.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
جدی؟چطور

من سر دو تا بچه هام امتحان کردم . معجزه میکرد 

حتی الانگ ۷ سالشه دخترم ببینم تو خواب زیادی وول میخوره آردم قرار نداره یه تیکه نبات تو آب حل میکنم میدم میخوره دیگه خوابش سنگین میشه . یه وقت بچه ها از میوه یا غذای سرد به قول طب سنتی سردیشون میکنه دل پیچه خفیف میگیرن یا بدنشون ضعف میگیره . همین نبات کل قضیه رو حل میکنه . کوچیک بودم زیاد پیش میومد الان یه وقت میشه دو ماه سه ماه اینجوری نمیشن 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
1288
همه این راهو رفتیم دیگه من یادمه گاهی تا صبح گریه میکردم از بی خوابی ولی خب ناشکری نکن الهی شکر که م ...

ترسیدم لایکت کنم😂 ولی درست میگی

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40