2737
2734
عنوان

با این اخلاق شوهرم چکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 63 پست
خخخخ . خوبه پس

اره بابا خیلی جواب میده کلا ن اینقدر ک اونم دیگه سرد بشه ها ب اندازش عالیییه

✨امیدوارم خدا امروز با یه اتفاق خوب سوپرایزمون كنه✨ااااالهي آمـــين برای نی نی دارشدنم دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من يه بار اين سوالو ازتون پرسيدم تاپيك تركيد نتونستم جوابتون بخونم  دليل امضاتون چيه چه تجربه ...

صد بار جواب دادم

نمدونم به كي

دليل اول من تاپيك ازدواج و اداب خواستگاري دارم

ميومدن درخواست دوستي ميدادن و التماس كه واسه ما شوهر بفرست  اخه مگه كن دلال ازدواجم

دوم ي عده مرد مريضه اسم زن ميومدن و دستشون رو شد

سوم اون زمان كه ني ني يار تاپيك داشت

ي خانوم اومد بهش گفت دونفر دست به يكي كردن

ازش حرف كشيدن

اسكرين كرفتن و تهديد ميكردن تابيك ميزنن با اسكرين هاش

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
صد بار جواب دادم نمدونم به كي دليل اول من تاپيك ازدواج و اداب خواستگاري دارم ميومدن درخواست دوستي ...

خدایی یعنی اینجام میخاستن مخ بزنن خدا ازشون نگذره ن اینکه خیلی ام این مردای ایرانی بدرد بوخورن همه جام فعالا کلا خیر سرشون همه جا دنبال خانومان  

✨امیدوارم خدا امروز با یه اتفاق خوب سوپرایزمون كنه✨ااااالهي آمـــين برای نی نی دارشدنم دعا کنید 
2731

عزیزم قبل از اینکه دوست دعوت کنید  باهاش هماهنگ کردی شما نیستن من دل تنگم.دوست دارم یکی کنار باشه نظرت چیه به دوستم  بگم.بیا یک کم روحیه ام عوض شه

یا اینکه خانواده خودت دعوت می کنید از فبل بهش میگید می خوام مامان  بابام دعوت کنم حالشو داری نظرت چیه امروز یا فردا بگم بیاین چیکار کنم..............

عزیزم قبل از اینکه دوست دعوت کنید  باهاش هماهنگ کردی شما نیستن من دل تنگم.دوست دارم یکی کنار با ...

همه این کارارو میکنم . ولی دوستم چون تنها بودم اومد نیم ساعت پیشم. مامانم اینارو هم وقتی میگم بهش بعضی وقتا خوبه ولی بعضی وقتام ن

عزیزم قبل از اینکه دوست دعوت کنید  باهاش هماهنگ کردی شما نیستن من دل تنگم.دوست دارم یکی کنار با ...

بابا دیگه  منم میپرسم میگم حوصله داری یا نه اصلا تو جیبت پول داری ک خریدامو کنی ک مهمون دعوت کنم شاید ی روز سرش درد میکنه شاید سر کارش بحثش بشه پیش میاد دیگه

[QUOTE=98240081]خدایی یعنی اینجام میخاستن مخ بزنن خدا ازشون نگذره ن اینکه خیلی ام این مردای ایرانی بدرد بوخورن همه ج ...[/

البته با كاربري قبلي مورد اقايون مزخرف پيش اومد

كاربري جديد اصلا چت نكردم خصوصي هرررگز

الانم ابدا درخواست دوستي قبول نميكنم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738
[QUOTE=98240081]خدایی یعنی اینجام میخاستن مخ بزنن خدا ازشون نگذره ن اینکه خیلی ام این مردای ایرانی ب ...

کار خوبی میکنی عزیزم 

همه این کارارو میکنم . ولی دوستم چون تنها بودم اومد نیم ساعت پیشم. مامانم اینارو هم وقتی میگم بهش بع ...

خودت شوهرت میشناسی حساس به این کار سعی کنید از قبل باهاش هماهنگ کنید بهش پیام میدادی

میگفتی همسرم دوستم زنگ زد حال احوالی بپرسه منم گفته تنهام بنده خدا از روی محبت لطفش امده پیشم هر چندهیچکسی جای خالی شما برام پر نمیکنه.... عشق منی 

یک وقت هایی شوهرهای باید....ببخشید خر کرد 

خودت شوهرت میشناسی حساس به این کار سعی کنید از قبل باهاش هماهنگ کنید بهش پیام میدادی  میگفتی ه ...

بهش گفتم . این خیلی باهوشه میفهمه ک دارم خرش میکنم ‌‌ .احساس افسردگی میکنم.بدبخت شدم

ای بابا این که موضوع مهمی نیست چرا افسرده 

ملاک شوهرت.یک وقتهایی بدون دلیل حتی نمی خواهی کسی رو دعوت کنی  بهش بگو هیچکسی جای تو برام پر نمیکنه 

اشکال نداره.خصوصیات اخلاقی شوهر شما مثل شوهر خودم هستش چندین سال الان بهتر شده خداروشکر 

قشنگم اینها غصه نیستند دیگران ولش کنید سعی کنید رابطه تون با شوهرت بهتر کنید ما می خواهیم خلا کمبودی هامو از نظر روحی روانی بادیگر ان پر کنیم  ولی خدایش هیچکسی جای شوهرنمیشه....

مثلا برا عید خانوادمو دعوت کردم خانواده اونم دعوت کردم بعدش . وقتی ک خانواده من اومده بودن . ب حدددد ...

بشین ب زبون خوش یادش بده ادمش کن ک‌منم سهم دارم از این زندگی این خونه مال منم هست شریک زندگی تم‌نه پرستار بچه‌هات. شجاع باش سر جاش میشینه ببین زن باید موقع خشم شوهرش سکوت کنه ولی اینکه دایم  غصه ش تنگ‌دلش بزنه و دم نزنه بعدا بیمار میشی از حقت درست دفاع کن مظلوم نباش من بودم با زبون خوش رام ش میکردم‌مردا  بر عکس ظاهرشون بچه ن و زود خر میشن باور کن قلق ش بفهمی

بشین ب زبون خوش یادش بده ادمش کن ک‌منم سهم دارم از این زندگی این خونه مال منم هست شریک زندگی تم‌نه پ ...

بخدا همههههه این کارارو کردم . فقط ی مدت خوبه . اگه یکی بدون اینکه دو سه روز قبلش بهش اطلاع بدم بیاد قاطی میکنه

2706