2726
عنوان

دکترم بهم امپول تشکیل ریه نداد

71 بازدید | 5 پست

هفته۲۶ ام و سرویکس خیلی کم داشتم اورژانسی عمل شدم الان هم دفع پروتئین و فشارخون شده معظل دوم رفتم گفتم امپول بده گفت من اگه لازم بدونم میدم و اگه برا توام لازم باشه هفته۳۷ میدم اخه بچه اون موقع ریه ش کامله اگه میدونستم صد درصد به اونجاها میرسم که امپول نمیخواستم

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین در خصوص تاپیک قبل دیشب فکر کردیم رفتی خوابیدی .عزیزم ۲۶هفته هنوز زوده آمپول ریه بزنی .باید تا سی و دو هفته هر جور هست نگهش داری ..اثر آمپول دو هفته است و روی فشارت هم اثر می‌ذاره ..شما اصلا نمک نخور و بنظرم اون آزمایش دفع پروتئین رو مجدد تکرار کن .آخه تاپیک قبلی هی گفتی از صبح ریختم و فلان و فلان ...دقیقا باید ۲۴ساعت بریزی .اگه دفع پروتیین داری باید دارو مصرف کنی وگرنه خدای نکرده مسمومیت بارداری میگیری .فشار شما زیر ۱۲هم اومده ؟شرایط فشار خون رو که میدونی باید یه نیم ساعت بشینی بعد ازت بگیرن .بعد هم عزیزم شما با شرایط خاصت باید حتما زیر نظر پریناتولوژیست باشی ..کدوم شهری ؟اگه تهران بودی بگو پیش کدوم دکتر میری .‌‌‌‌من دکترم برای بارداری پر خطر بود شما هم برو پیش دکتری که بارداری پر خطر تخصصش باشه .اون می‌دونه چه قرصی بده ..استراحت مطلق بااین شرایط ریسکت هم بالا می‌بره ..دکتر چرا میگه تا ۳۷میمونه ..یعنی تو اینقدر شرایطط خوبه ؟یا دکترت ریلکسه