2737
2739

يكم بيشتر توضيح بده

چجوري ابراز علاقه كردي؟ حضوري يا با پيام؟ چهرتو ديده اگه با پيامه؟....

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ندیده فقط اسمم با پیام

يعني اصلا باهاش برخورد نداري؟ تو دانشگاه يا محل كار يا ...؟ كاملا غريبه س؟

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2738
يعني اصلا باهاش برخورد نداري؟ تو دانشگاه يا محل كار يا ...؟ كاملا غريبه س؟

چرا دارم برخورد دارم باهاش میترسم اگ اسممو بفهمه شک کنه این ی ذره امیدم واسه ب دست اوردنش از بین بره

چرا دارم برخورد دارم باهاش میترسم اگ اسممو بفهمه شک کنه این ی ذره امیدم واسه ب دست اوردنش از بین بره

خب چرا فك ميكني اگه تو رو شناسايي كنه از دستش ميدي؟ بلاخره اگه دوسش داري اونم بايد بدونه ديگه، ايرادي نداره كه

خيليا هستن حتي خواستگاري ميكنن از پسر

2706