2726

ی بار مادرشوهرم زنگ زد ب شوهرم و ب خانواده من خ فحش داد و توهین کرد..فک کرد خونه نیستم..

مثلا میگفت مامانش اینا خ وقته نیومدن خونه ما..خبر مرگشون بیاد.میخوام هی صدسال سیاه نیان..

یا میگفت ک اونا زنگ نمیزنن..منم میرینم براشون و زنگ نمیزنم..

شوهرمم پشت تلفن جوابشو داد و اونم قهر کرد تا یکی دوماه کلا قط رابطه بودیم..بعد اون ماجرا من دیگه نذاشتم مامانم اینا برن خونه شدن یا زنگ بزنن.حالا پدرشوهرم هی میپرسه چرا خونوادت اینجوری شدن..بنڟرتون بهش بگم اینجوری شده؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب عزیزم اونوقت دوماه قطع رابطه بودید و مادرشوهر قهر بود پدرشوهر گرام کجا بود نفهمیده؟

نه.نفهمیده...اونموقع من باردار بودم...دیگه با مادرشوهرم حرف نزدیم تا اینکه برا زایمانم اومدن...اونموقع مامانم گفت باهاش حرف بزنم..میگفت گناه داره.خونه پسرشه..😣

آره دیگه بگو دو ماه پیش حاج خانم از پشت تلفت حسابی از خجالتشون در اومد منم بودم شنیدم به خانوادم گفت ...

دوماه پیش نبود..تقریبا الان ی سال گذشته...خودمون دیگه میریم..اما من نذاشتم حتی عیدم مامانم اینا برن خونه شون..حالا پدرشوهرم هروقت زنگ میزنه میگه چرا بابات اینا نمیان خونه ما

اره بگو بهش. بگو زنت گفته‌میرینم براشون😂😂 ننه شوهرت خیلی ادم ضایعیه 😂😂😂

بیشعوره...ماه هشتم بارداری بودم ک اینجوری گفت..اینقد حالم بدشد ک رفتم بیمارستان..ی هفته بستری شدم..میخواستن بچه رو بدنیا بیارن

ببخشیدا کاش میشد میریدی تو جعبه کادو پست میکردی در خونه مادرشوهرت

خیلی از چشمم افتاده..اصلا دوس ندارم ببینمش یا باهاش حرف بزنم..حیف ک بخاطر شوهرم مجبورم😭😭

بیشعوره...ماه هشتم بارداری بودم ک اینجوری گفت..اینقد حالم بدشد ک رفتم بیمارستان..ی هفته بستری شدم..م ...

واقعا بیشعوره. من باشم خیلی رک به پدر شوهر میگم دلیلشو رو در بایستی نداری که باهاشون اونم در مقابل همچین زن سلیته ای

بیشعوره...ماه هشتم بارداری بودم ک اینجوری گفت..اینقد حالم بدشد ک رفتم بیمارستان..ی هفته بستری شدم..م ...

بگو به پدرشوهرت.آخ که چه حالی میده!!!!قیافه مادرشوهرتو باید دید وقتی باهات روبرو بشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
پر روتر از این حرفاس...میزنه زیر همه چی

مثل مادرشوهرمن!!!!!بهم گفت اگه این پولو نگیری برادرجوانت بمیره.منم گفتم این چه حرفیه؟من همین یه داداشو دارم.دوس ندارم پولتو بگیرم دیگه چرابرادرمو نفرین نیکنی؟برادرم هنوز ازدواج هم نکرده.تو جمع گفت دوروغ میگی.من همچین حرفی نزدم‌

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
مثل مادرشوهرمن!!!!!بهم گفت اگه این پولو نگیری برادرجوانت بمیره.منم گفتم این چه حرفیه؟من همین یه دادا ...

نمیدونم چرا اینطوری میکنن...مادرشوهر من خ پشت سر من و خانوادم حرف میزنه...

2706