2726
عنوان

فرزند دوم

223 بازدید | 21 پست

سلام من مادر يك دختر ٨ساله و نيمه هستم در دو راهي بارداري مجدد مانده ام چون فكر ميكنم با اين فاصله ايجاد شده بچه ها اصلا به درد هم نميخورن از طرفي الان ميبينم فرزندم بسيار تنهاس چون عمو و زنعموش ساكن استراليا هستن دايي و زنداييش قصد بچه دار شدن اصلا ندارن عمش هم كه ساكنه تبريز داراي يه دختر ٢٤ سالس كه ازدواج كرده و مشهد و يه پسر ١٥ ساله فقط پدر بزرگ ها و مادربزرگ هاش هستن كه بچه باهاشون در ارتباطه خيلي تنهاس 

من و خواهرم ۷ساله بینمون

شوهر و داداشش ۲۴سال

!!

نه عزیزم یکم بزرگ بشن بالاخره خواهربرادر میشن

باهم میرن گردش و تفریح

توی سن ۳۰ و ۲۰ اونقد تفاوت نیس

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دخترم یه سالشه همش غصه میخورم ب شوهرم میگم تنهاس یکی دیگم بیارم  

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

من با خواهرکوچکترم 6سال تفاوت سنی دارم از یکی از داداشام 17سال بزرگترم از اون  یکی19سال 

داداشم الان شش ماهه است و خودم پنج هفته باردارم

الانم خیلی با هم خوبیم و همدیگه رو دوست داریم ،شاید اوایل یکم دعوا کنن ولی هر چقدر بزرگ تر بشن بیشتر به درد هم میخورن

به اختلاف سن نگاه نكنيد ببينيد روحيه بچتون چطوره

ازش بپرسين ايا راضيه كه ي بچه ديگه داشته باشين

دختر من هفت سالشه از بچه ها بدش ميومدهمش ميگفت ديگه بچه نيارين من به خرفش گوش ندادم و واقعا پشيمونم چون اينكار نه تنها از تنها درش نيورد بلكه تنها ترش كرد😞

به اختلاف سن نگاه نكنيد ببينيد روحيه بچتون چطوره ازش بپرسين ايا راضيه كه ي بچه ديگه داشته باشين دخ ...

نميدونم چي ميخواد يه روز ميگه برادر و خواهر ميخوام يه روز ميگه نميخوام 

نميدونم چي ميخواد يه روز ميگه برادر و خواهر ميخوام يه روز ميگه نميخوام 

به هر حال مطمئن باشيد كه دخترتون كاملا رضايت داره و اماده پذيرش عضو جديد هست لطفا قبل اون اقدام نكنيد

حرف هاي بقيه كه ميگن بذار دنيا بياد عاشقش ميشه رو هم گوش ندين😞

2706