2733
2734
عنوان

کسایی ک بینی عمل کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2135 بازدید | 42 پست
آب آناناس چی? ?? قبل عمل منظورته یا بعد? 

ی دو روز قبل عمل و بعد عمل حتماااا . ن خود اناناسو بریز تو میکسر و پوره کن بخور . کنسرو و اینا فایده نداره . انبه هم خوبه

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یااااا خدااااا استرسم بیشتر شد ک.من کلا فشار پایینم   میترسم از بیهوشی درنیام

منم همیشه فشارم پایین بود ن نترس من پولیپ داشتم پولیپام خونریزی زیاد کزدخون ازم زیادرفت شاید ازون باشه.....ب دکترت قبلش بگومنم همیشه فشارم پایینه من خودم تقصیرداشتم اگ راه نمیرفتم اونج.رنمیشد گفتم شاید راه برم بهترشم ک بدترشد

2731

بعضی دوستان میگن گچ مگه هنوز گچ میگیرن ؟ برای من ی قالب پلاستیکی رو دماغ بود ک بعد ی هفته اونو برداشت البته من دماغم استخونی بود و ی کوچولو ایراد داشت ک بیشتر وسواس خودم بود ، بعد اونم تو دماغ خونابه و اینا هس ی ذره نفس کشیدن سخته ی اسپری شستشو میده رفع میشه حتما رو اینکه سوراخای بینیت تابه تا نشه تاکید کن و بعد عمل تو نفس گشیدنت مشکل ایحاد نشه ی فامیل ما عمل کرد چ مواقف خواب چ بیداری انگار خس خس میکنه نفسش اینام همش ب کاربلد بودن دکترت برمیگرده

با خدا دادگان ستیزه مکن    که خدا داده را خدا داده است
منم همیشه فشارم پایین بود ن نترس من پولیپ داشتم پولیپام خونریزی زیاد کزدخون ازم زیادرفت شاید ازون با ...

منم همیشه فشار پایینم بعد عملمم سرگیجه داشتم و. سست بودم یه مدت ولی چیز ترسناکی نبود منم خونابه بعد عملم زیاد بود 

2738
منم همیشه فشار پایینم بعد عملمم سرگیجه داشتم و. سست بودم یه مدت ولی چیز ترسناکی نبود منم خونابه بعد ...

اره ن من خونریزی سرعملم زیاد بوده دکترگفت میگقت جوری ک فکرزیباییت نبودیم فکرجونت بودیم

بعدم ب تعطیلات افتاد دکترم نبودیادداد تامپونوخودمون دراوردیم بعدش من بخسه هامم رومشاورش دوتاشو نکشید ...

نفس کشیدن چی??? راحته?? میترسم شبا توخواب غلط بخورم بیوفتم رودماغم. وای خیلی ترس این چیزارو دارم. آره تابستونه سخته.مخصوصا اینک منم گرمایی باید یروزدرمیون برم حموم موندم بعدعمل چ غلطی کنم چجوری برم حموم    

نفس کشیدن چی??? راحته?? میترسم شبا توخواب غلط بخورم بیوفتم رودماغم. وای خیلی ترس این چیزارو دارم. آر ...

شبای اول از یکی بخواه کنترلت کنه اگه بدخوابی من بدخواب نیسم ولی چون اکثرا رو به شکم بودم یکمم استرس داشتم مامانم دائما نگا میکرد صورتم بدنمونه دوطرف بالشمم بالش گذاشته بود ضمنا بعد عمل باید دوتا بالش بذاری زیر سرت که سرت بالا بمونه ورمت زودتر بخوابه و تشدید نشه

نفس کشیدن چی??? راحته?? میترسم شبا توخواب غلط بخورم بیوفتم رودماغم. وای خیلی ترس این چیزارو دارم. آر ...

ببین اصلانفس کشیدن سخت نیس منم میترسیدم فقط دوروز ک تامپون داری یکم اذیت میکنه ن اونقدر بعدمیخای ی هفته بعدبری اسپیلنت یاهمون گجوبرداری باید ی دوش اساسی بگیری ب قالبت اب بخوره اب داخل قالب بره ک راحت دربیادقشنک نیم ساعت قبل رفتنت بروحموم اب زیاد بخوره ک راحتم دربیاددرکل راحته سخت نگیز بقول بابام میکه توباسررفتی تواتاق عمل بدون ترس

2706