2726
عنوان

عروسی کم جمعیت

| مشاهده متن کامل بحث + 2845 بازدید | 121 پست
نمیدونم چرا اینقد بلانسبت بیشعور شدن زن و مرد دنبال سوژن واقعا خیلی زشته. فامیلای مادریم اصلا اینطور ...

واقعا برات مهمه؟ببین مردم تحت هرشرایطی حرف و دررمیارن چرا اینقد مهمه آخه😬😬دو روز دیگ بری زیر ی سقف اینقدم نظر مردم برات مهم باشه حس آرامش ات از بین میره 

دیدین واس عروسی خلوت یا عروسی نگرفتن خانواده ها بیشتر مخالفن یعنی اگ فامیلم چیزی نگن خانوادها ول نمی ...

دقیقا من هنوز از برنامه هام ب مامان بابام چیزی نگفتم معلوم نیس چقدر حرف بشنوم😭

اگه میشه برای سلامتی مادرم و همه ی مادرا صلوات بفرستین💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فامیل خودشو شوهرشو مثل کف دستم میشناختم پسره دو تا عمو داشت دو سه تا عمه جمع میزدی صد نفرم نبودن ...

اینو نمیدونم ولی ما خودمون فقط عمه و خاله و اینارو دعوت نمیکنیم.. فکر کن مثلا کل خانوادهء عموی پدرم با زن و بچه و شوهراشون، کل خانواده دایی، عمه، همینطور عمو و عمه و دایی و خاله مامانم با کل بچه‌ها و نوه‌ها، دوست و فامیل و همسایه،  کل فک و فامیلای شوهرم و فامیلای پدرشوهر و مادرشوهر، دوست و آشناهاشون.. خب خیلی زیاد میشدیم دیگه😁 همشونم تعدادشون بی نهایت زیاده.. پدرشوهرم 12تا خواهر برادر داره.. با کلی بچه و نوه و نتیجه.. حتی فامیلای دور و دوست و آشناهارو هم نمیتونستیم دعوت نکنیم همشون توقع داشتن و ناراحت میشدن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
شام چی میدن تو این عروسی ها؟

ما که ماهیچه پلو میدن یا زرشک پلو ولی فکر کن مثلا ۱۰۰۰ تا مهمون رو بخوای براشون گوشت گوساله بخری چقدر میشه 

عروسی  اینجا مساوی با ورشکستگیه😑😑😑😑😑

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
2728
مطمئني مال تهران بودن؟ اخه كسايي كه تهرانن اتفاقا كمتر فاميل دارن، اين رقم هاي ٧٠٠ به بالا براي ...

تهرانی اصیل که نبودن 

ببین دویست تا مهمون هم نداشتن

فکر میکرد اگه بگه تعداد مهمونا زیاد یعنی خانواده شوهرش خفنن و پولدارن  میخواست کلاس بذاره

من عروسی خودشو برادرش رفته بودم کل مهمونا صد نفر هم نبودن کل خاندان عروس و دوماد 

استارتر کار خیلی خوبی میکنی. منم واسه عروسیم خودمو کشتم گفتم همه رو نمیخواد بگی گفت نههههه باید بگم. هر چی درب و داغون بودن هم دعوت کرد. اینکه طرف بیاد مودب بشینه غذاشو بخوره بره خوبه. این داغونا هر چی سر میز بود جارو میکردن ببرن با خودشون.

خاله های شوهرمم از هموناش بودن. البته ندار نیستنا همشون معلمن ولی خیلی پست و نخورده ان.

چند تا از زنداییامم همینطورن.

خلاصه اینکه صدتا همون آدم حسابیاشو دعوت کن بره . بقیه رو حذف کن

تهرانی اصیل که نبودن  ببین دویست تا مهمون هم نداشتن فکر میکرد اگه بگه تعداد مهمونا زیاد یعنی ...

اتفاقا كاملا بر عكس اون چيزي كه فكر ميكنه هست، 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
ما که ماهیچه پلو میدن یا زرشک پلو ولی فکر کن مثلا ۱۰۰۰ تا مهمون رو بخوای براشون گوشت گوساله بخری چقد ...

یک نوع ک خوبه

برا ما کم کم دو نوعه مثلا وضع متوسط رو ب پایین2نوع😕زرشک پلو با مرغ

سبزی پلو با گوشت

خورشت فسنجان یا آلو 

این منو اصلیه پایه است 

بچه ها طرف شما بهترین تالار غذا پرسی چنده؟ واسه ما با تمام امکانات مثلا ترشی و سالادم کنارشن دستی ۳۵ ...

ما ۶۵ فکر کنم ماهیچه پلو با نوشابه و میوه و شیرینی

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
2706