2737
2734
عنوان

مادر شوهرم گازم میخواد نمیخوام بدم چی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مجبور نیستی کاری رو دوستنداری نکن 

با این حس بد و راضی نبودن اجاق گاز رو بدی بهش دور از جون... میترکه جزقاله میشه 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
ما خونه خریدیم شوفاژ  داشت ...بخاریمو دیگه ندیدم😐😑

من خونه خریدم فقط کارتن خوبامو خواهرشوهرم برد واسه وسیله هاش و دوتا سبد پلاستیک خوب داشتم دادم مادر شوهرم.که کاش نداده بودم.همین

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی
2738
شوخی نکن!

روشویی  و شیر اب رو خریده بودیم واسه حیاط چون جا نداشتیم گذاشتیم انباری اونا گفتیمم واسه حیاطمون گرفتیم 

بعد چند وقت حموم جدید ساختن اوناروم برداشتن 

اللهم صل الله محمد و ال محمد

شوهرم میگه بدیم

ولی گفتم اگه مامان من میخواست می دادی

خیلی از شوهرم میکنن من حرص می خورم نمیخوام بدم

چون دل گیرم ازشون ولی بروز نمیدم خنده خنده حرفم و زدم که نمیدم

بفروشم بهش میدونم پول نمیده چون میگه پسرم خریده دیگه چرا بدم می ندازه تو زبون ولی تو دیوار بزارم ...

عمرا تو دیوار انقد پول به گاز نمیدن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
روشویی  و شیر اب رو خریده بودیم واسه حیاط چون جا نداشتیم گذاشتیم انباری اونا گفتیمم واسه حیاطمو ...

وای من و همسرم یه مدتی ی خونه داشتیم قبل عروسی اونجا زندگی میکردیم

حالا اینا که میگم واقعا ارزشی نداره ولی بعد عروسی از اون خونه حتی تیکه های کوچولو رو هم برده بودن

مثلا سطل اشغال 

یا ی دونه سینی بود باهم خریده بودیم من عاشقش بودم اونم دیگه نفهمیدیم کجا رف

حالا جالبه خونه مادرشوهرم همون سینی درپیت قدیمیاشو میاره

نمیدونم چکارش کرده

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
شوهرم میگه بدیم ولی گفتم اگه مامان من میخواست می دادی خیلی از شوهرم میکنن من حرص می خورم نمیخوام ب ...

گازت فر هم داره اسی؟

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2706