2733
2734
عنوان

یکی از دندونهای جلوم یکم نامرتبه نسبت به بقیه دندونام احساس بدی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 72 پست
نه نکشیدم اتفاقا دکتر گفت سه تاش در اومده ولی هیچ دردی هم ندارم گفت بکشی بهتره که در آینده فشار نیار ...

خوب بکش سوذی ک ندارن یهو میبینی فشار میاره ب بقیه دندونات

تایپک ها مربوط به دونفر میباشد♥
خیلی چیز خوبی نی مخصوصا واس تو ک مشکلت خیلیی کوچیکه ب چشم نمیاد   ارتودنسی خیلی دندونو ناب ...

نیازی هست یا نه از من؟ 

بعد ارت‌و دیگه به حالت قبل برنمیگرده؟ 

من شوهرم میگه نمیخواد نیازی نیست. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نکشیدم اتفاقا دکتر گفت سه تاش در اومده ولی هیچ دردی هم ندارم گفت بکشی بهتره که در آینده فشار نیار ...

میگما مشکلت خیلی کوچیک با ارتودنسی متحرک درست نمیشه؟ 

2728
اصلا معلوم نیست

واقعا خیلی ضایع نیست؟ یعنی اعتماد به نفسم الکی اومده پایین؟ چون همه میگن به صورتت میاد زشتت نکرده. فقط وقتی خیلی بخندم یه حالی میشم خودم فکر میکنم زشته. 

نیازی هست یا نه از من؟  بعد ارت‌و دیگه به حالت قبل برنمیگرده؟  من شوهرم میگه نمیخواد نیا ...

نیاز نداره ب نظرم خودت حساس شدی  چرا قطعا تغییر کرده بعد چند سال البته من حرف دکترمو گوش ندادم و ارتو متحرکو استفادت نکردم

دندوناتون قشنگه. به فرن لبتون می یاد. من توی نوجوونی ارتودنسی کردم ولی الان دوباره جلوئه یکم حرکت کر ...

واقعا؟ یعنی نیازی نیست؟ آخه شوهرم بنده خدا هم خیلی میگه نیاز نیست میگه نه به خاطر پولش. میگه خودت حساسی. 

2738
نیاز نداره ب نظرم خودت حساس شدی  چرا قطعا تغییر کرده بعد چند سال البته من حرف دکترمو گوش ندادم ...

از شما حادتر از من بود؟ 

نیاز نداره ب نظرم خودت حساس شدی  چرا قطعا تغییر کرده بعد چند سال البته من حرف دکترمو گوش ندادم ...

دوست عزیز من از کشیدن دندون عقل میترسم خب. درد نداره دندون عقلام. همینطوری برم بکشم؟

من بعد از دراوردن ارتودنسی  دکترم بر اساس اندازه فکم یه چیزی ساخت ک تا شیش ماه استفاده کنم ک هم ...

متحرک یعنی درمیاوردین و میذاشتیم خودتون هر وقت که میخواستی؟ 

از شما حادتر از من بود؟ 

نه منم در همین حد بود خواهرم ک انجام داد منم جو گیر شدم هردو باهم انحام دادیم ولی دندونو ترکوند خراب شدن تا یکی دوسال هم چسبش ب دندونام مونده بوذ زردش کرده بود

نه منم در همین حد بود خواهرم ک انجام داد منم جو گیر شدم هردو باهم انحام دادیم ولی دندونو ترکوند خراب ...

پس ضرر هم داره. خب شما اگه مثل مال من بود چه اصراری داشتید مثل من خودتون حساس بودید؟ 

2706