2726
عنوان

کی مامان خوبیه بیاد 😊؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 113 پست
بچه داداشم از پوشک داره میگیرش ۳ هفته درگیرش بود اثن نمیگفت یا خوب جیشو میکرد بعد میگف یجاخوندم بابد ...

اره قشنگ منطورشو پیگه.جمله بندی نمیتونه بکنه کلمه کلمه میزاره کنار هم میگه.فعل و فاعلم ک نداره جمله هاش همش سوم شخصه حتی ب خودش.ب خودش یا میگه محمد حسین یا میگه مَنِش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا بابا اکثر اینارو میفهمه فقط نمیتدنه خوب بیان کنه منطورشو .بعدم بچه دو ساله اصلا تنبیه حالیش نیس. ...

اصلا متوجه نمیشه...اصلا اصلا... کلا میگم درک کلامی نداره.. نمیدونه بابا کیه.. وقتی میگم بابا رفت اصلا متوجه نمیشه.. ولی پدرش که میگه بای بای تازه میفهمه که پدرش میخواد بره.. انگار بخوای با یه آدم خارجی ارتباط برقرار کنی و گنگ نگات میکنه.. یا اصلا متوجه حرفات نمیشه و نمیدونه داری با اون صحبت میکنی و بهت توجه نمیکنه، پسر من همچین حالتی داره.. بردمش پیش روانشناس کودک ولی فایده نداشت..حالا باید ببرمش متخصص مغز و اعصاب ببینم مشکل چیه...

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728

من دوماه بود که مادرمو از دست داده بودم که باردار شدم

بعد زایمان کاملا تنها بودم تو اتاق عمل فقط به این فکر میکردم که همراه کی میاد پیشم بمونه و ...

روزای بعد زایمان و تا الان که نگم دیگه...

خودتو عذاب میدادی که 😑

دقیقا حالا همش کمردرد و گوش درد و بدن درد و اینا دارم.شوهرم دو هفته پیش بردم مسافرت خیلی بهتر شدم اونجا هم خالم همش ازمون کار میکشید شدید ولی هوای خنکش ارزش داشت ب همه چی😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اصلا متوجه نمیشه...اصلا اصلا... کلا میگم درک کلامی نداره.. نمیدونه بابا کیه.. وقتی میگم بابا رفت اصل ...

خدا بهت صبربده عزیزم همه پناه اون بچه فقط تویی به خودت کمک کن که قوی باشی وبتونی به بچه ات کمک کنی 

اره من فقط نگاش کردم و پاهام سست شد و نمیتونستم تکون بخورم اون لحظه..یادش میفتم حالم خراب میشه به خد ...

شب بود شکستش.باباش خواب بود .منم ب پسر بزرکم گفتم خاموش کن بخوابیم مثلا ما هیچی ندیدیم😅😅😅😅فرداش باباش دید گفت عه این دیروز کوبید تلویزیون انکار شکسته الان تلویزیون‌گفتم اره دیگه چقد گفتم بزن ب دیوار😅

مثل منی خدا کمک کنه نینیامونو ب سلامتی بزرگ کنیم 

ان شآءالله.قبلا چه برنامه هایی داشتم براش ولی الان !درسته سعی میکنم باش کم نزارم ولی لذت آنچنانی ندارم.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
من دوماه بود که مادرمو از دست داده بودم که باردار شدم بعد زایمان کاملا تنها بودم تو اتاق عمل فقط به ...

عزیزم خدا مادرتو بیامرزه

مامان منم مریضه نتونس بیاد خاهر شوهرم ب مامام گفته بود زن داداشم کسی رو نداره من مجبورم برم بیمارستان چقدر دلم شکست گفتم خدایا خودت کمک کن تا اینکه دختر داییم ب مامانم زنگ زد گفت من با تیام میرم بیمارستان خدا عوصشو بهش بده برام مادری کرد

2706