2737
2734
عنوان

همسر من ممنونم ازت

392 بازدید | 22 پست

سلام خدمت تمام اقایونی که زیر ابی میایید سایت و پچ پچای خانما را گوش میکنید  یادتون باشه همه زن ها نسبت به مادر و خواهر محترمتون بد بین نیستند این تاپیک ها درصد کمی از ادم ها را تشکیل میده که به خاطر خستگی اینجا درد و دل میکنند اما واقعا همشون چیزی تو دلشون نیست .....

مرد عزیز ... خانم عزیز شما کارگر و خدمتگذار منزل تو نیست ... اما به خاطر تفاهم و قرار عقلانی قبول کردند برای ارامش منزل در تهیه غذا و نظم منزل و تربیت بچه ها با شما همکاری کنند ....

وقتی وارد منزل میشی بعد از اینکه کیف و جورابتو انداختی کف خانه و یا انجایی که همسرت هزار بار گفته نگذار یه نگاه به اطراف بکن ..... با اشتیاق فراوان از زحمات خانمت برای نظافت منزل و غذایی که درست کرده تشکر کن .....

میدونم امروز روز سختی را داشتی ..... اما خستگی و ناراحتیتو حتی اگر خانمت درک نکرد چه روز سختی داشتی .... چوب و چماقش نکن .... اون خانمت اگر کمی ژولیده هست .... اگر بوی مطبوعی نمیده برای این هست که تلاش میکرده خانه مرتب به نظر بیاد .... بغلش کن ببوسش و ازش تشکر کن .... همین که بدونه یا نشون بدی متوجه زحماتش هستی .... خود به خود اون چیزی که تو دلت هست حل میشه ....

مرد عزیز ..... چشمت را از عروسک های (مترسک) خیابانوی ببند .... و اونا را با همسری که با تمام مشکلاتت کنار امده مقایسه نکن ..... ارامش منزلت در حفظ کرامت همسرت هست .....

زن ظریف است .... به شیشه سنگ نزن

حضور من در این سایت ، صرفا جهت شناخت خصوصیات رفتاری بانوان و یاد گرفتن چیزهایی هست که در اجتماع به ما آموزش ندادند ! لطفا قضاوت نکنید ، عمده تاپیک های بنده برای بیدار کردن افراد خواب آلود هست. لطفا محترم باشید و قبل از حرف زدن کمی تعقل کنید.

👌👌👌

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لطفا اون تاپیک قبلی رو که تعطیل شد، دوباره بذارید و قفلش کنید تا دوستانی که امشب نبودن هم بخونن...

انجام شده ... استحاله فرهنگی عنوان جدیدش هست

حضور من در این سایت ، صرفا جهت شناخت خصوصیات رفتاری بانوان و یاد گرفتن چیزهایی هست که در اجتماع به ما آموزش ندادند ! لطفا قضاوت نکنید ، عمده تاپیک های بنده برای بیدار کردن افراد خواب آلود هست. لطفا محترم باشید و قبل از حرف زدن کمی تعقل کنید.
2738

اسی راستشو بگو نکنه شوهرت عضو نی نی سایته داری خود شیرینی میکنی شایدم اسم کاربریت رو فهمیده میخوای سابقه ات درخشان باشه 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
لطفا اون تاپیک قبلی رو که تعطیل شد، دوباره بذارید و قفلش کنید تا دوستانی که امشب نبودن هم بخونن...

وای پروفایلت و دیدم دلم خواست خدایا الان‌انار ازکجا بیارم اخه فکر مانیستی فکر حامله هاباش اخه😣😣😣

وای پروفایلت و دیدم دلم خواست خدایا الان‌انار ازکجا بیارم اخه فکر مانیستی فکر حامله هاباش اخه😣😣😣

عزیزززم🥰 منم خودم عااااشق انار ملس هستم😋 اسم دختر آینده م رو هم میخوام بذارم نارگل، یعنی گل انار🌹 حالا نه بخاطر انار🤣 کلا این اسم رو دوست دارم، اگر پسر شد هم میذارم بهنیا، یعنی از نسل و تبار برتر، نام کاربریم تلفیق ایناست😊

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
تاپیکاتون عااالیه ممنون ببخشید من میخوام یکی از اون کاربری های مشکوک و مریض رو معرفی کنم به نی نی ...

یکی هست ۱۷۸۲kg فک کنم این بود که مزاحم من شد و حرفای بدی میزد.اولش گفت زنم و کمک میخوام ولی نعلوم بود مرده .البته مرد که چه عرض کنم حیوانه

2706